SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pączki pączki - ZA DARMO!/ SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119486

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
karaluchy to już jest masakra, jako i prusaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
super_agniecha : ja mieszkałam 3 lata na Cyprze gdzie były ogromne kacarydy latające ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607834
Długonogie toleruje tylko na odległość i jak się nie ruszają, reszta nie ma szans

Wogóle jak pająk zaczyna się ruszać to we mnie narasta panika
Ja kiedyś przez robaka (nawet nie wiem co to było) wylądowałam w szpitalu z rozwaloną głową, ale mała wtedy byłam Akurat na placu zabaw byłam i nagle jakieś robactwo zaczeło po mnie chodzić więc z krzykiem na oslep zaczełąm uciekać... prosto pod huśtawke którą w łeb dostałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 603 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12289
hehe a ja w domu mam hodowle karaczanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
Ishtar, no nie...!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale macie temat Ja tam na pajątki mogę patrzeć nawet z bliskiej odległości, ale wolałabym ich jednak nie dotykać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607834
AL3ktra
Ja raz miałam takie długonogiego w kuchni. Tańczył jak włączałam radio Ale on był okej, to był jedyny pająk, którego się nie bałam. Ale pamiętam sytuacje, jak raz mi z pajęczyną, gdy byłam na jakimś polu nagle zjechał pajęczyną przylepioną do włosów. ARGH! Uciekałam przed siebie jak głupia, a on był na mnie przed oczami. Wreszcie się opamiętałam i go ściągnęłam, ale darłam się jak opętana. ^^



Zawału bym dostała chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Dopóki coś nie jest gryząco-zabijające dla nas, nie wywołuje we mnie paniki. Ale ugryzło mnie coś kiedyś ciekawie, jechałam motocyklem w jeansach i walnęło mi coś o udo. Ugryzło przez spodnie i cała noga w ciągu kilku godzin tak mi spuchła, że nie mogłam jej zgiąć. Szpital, zastrzyki i inne cuda pomogły.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
myślę, że musiałby mnie ktoś złapać, zanim przestałabym uciekać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malinowa
Marta, mieszkasz w Danii ? I ogarniasz ten szalony język ?


Tak 2x

____

W ogóle to na jednej duńskiej wyspie odkryli osobniki kątnika wiejskiego! A to jest pajak agresywny i bardzo jadowity!
Nie jadę tam, ni chu...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmniejszenie BF Proszę o pomoc!

Następny temat

Co jeszcze mogę zrobić? Redukcja wagi i cm...

WHEY premium