SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pączki pączki - ZA DARMO!/ SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119513

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
soczewicę lubię, wątróbkę (podroby) omijam szerokim łukiem - 10 lat w przemyśle mięsnym daje się we znaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7288
przed zaczeciem treningow to watrobka bleee,wolowiny blee itp.Teraz...to krzycze jak maz wyje mi moje miecho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1014 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32166
wątróbka z cebulką na maśle i sól - królewskie jedzenie

Misja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)

KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
tamaqucci
wątróbka z cebulką na maśle i sól - królewskie jedzenie

mój mąż też tak uważa.... muszę coś zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7288
moj tez lubi...zreszta dla niego posilek bez miecha to nie posilek.Zauwazylam,ze moj synek tez tylko ''mycho'' i ''mycho''Dobrze,ze zaczal jesc mi wiecej warzyw ,bo juz sie balam,ze za malo witamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
ja mam problem właśnie ze starszą córką bo w przedszkolu nauczyła się nie jeść warzyw i teraz je tylko ze 3 warzywa i 3-4 owoce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7288
Ja za to mam dobrze,bo odkad moj chodzi do childminder,to zaczal jesc wiecej warzyw,co mnie cieszy.Ona mu gotuje obiadki codziennie.Kessik moze powoli polubi wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7288
Ok.czas na mnie.spadam po malego.milego wieczorku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
SKOŃCZYŁAM PRACĘ
zaczynam długi weekend
NARESZCIE!!!! jupi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
AL3ktra
Ja przed forum też robiłam dywanówki. Pisałam nawet o tym arta. Maskara, jaki człowiek był głupi. Więcej się spasłam na tych dywanówkach, bo dieta leżała i kwiczała.


Ja na dywanówkach schudłam ponad 15kg Pilnowałam już wtedy czystej miski z tym, że nie liczyłam, jadłam na oko wedle zasady "dłoń, łyżka, kubek". Do Ladies przyszłam już chuda bo po schudnięciu brakowało mi czegoś w wyglądzie mojej sylwetki

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmniejszenie BF Proszę o pomoc!

Następny temat

Co jeszcze mogę zrobić? Redukcja wagi i cm...

WHEY premium