SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pączki pączki - ZA DARMO!/ SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119517

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
No bez owsianych byłoby ciężko..
a bez jajek to ja już sobie życia nie wyobrażam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Bez jajek bym cholernie nie dała rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Aaa. jeszcze co do jęczmiennej, bo mi też czasem się tęskniło, to ostatnio odkryłam, że jak się dobrze ugotuje (nawet może lekko przegotuje) kaszę gryczaną, ale białą, to smakuje podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
A powiedzcie mi jeszcze, biały ryż to zuo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Oooo jak super ze sa jakies Lejdiski, ktore jezdza konno :)
Ja kiedys jezdzilam, jak bylam mlodsza ale przestalam, teraz jak nie moge robic dolu na silowni zastanawiam sie czy nie wrocic do jazdy konnej plus tam gdzie chce sie zapisac nie ma jakis bardzo drogich treningow :)
Potwierdze to jeszcze z rehabilitantem, ale mam nadzieje ze chociaz to mi pozwoli robic :P

Al ja bylam bezglutenowcem jak bylam mlodsza do 13 roku zycia bylam na diecie bezglutenowej i pewnego dnia mi przeszlo :)
zastanawiam sie czy znowu nie wrocic na bez glutenowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
No i fajnie. Przegadaj z fizjo i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1532 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106705
Cru - a dlaczego byłaś na bezglutenie??

Kurczę, aż teraz się zastanawiam, czy w ten długi weekend nie znajdę czasu, żeby skoczyć gdzieś na konie

Biały ryż -ja sporadycznie jem, jak już ktoś w domu ugotuje, no ale wiadomo brązowy lepszy..choć nie jest to aż taka różnica jak między chlebem - np. żytni w porównaniu do buł pszennych..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
co Wy robicie w necie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wszystko:P. ja sie przeniosłam do internetu:P

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
AL3ktra
Jazda konna to chyba jedna z najprzyjemniejszych form rekreacji. Dawno już nie jeździłam, ale kiedyś byłam prawdziwą koniarą, potrafiłam spędzić cały dzień w stajni, w siodle potem znouw w stajni i w siodle. Fajnie byłoby do tego wrócić, szkoda tylko że jest to takie drogie. -.-


Jazda konna fajna jest...
Ja ostatni raz pojeździłam całkiem niedawno - a nie robiłam tego ładnych parę lat - od momentu kiedy się spieprzyłam potężnie na łeb i chodziłam 3 miechy z wyłączona ręką.. Stwierdziłam wtedy że jak ma się dziecko to trzeba jednak uważać i nie szaleć tak bardzo .
Ale jak wlazłam na chabetę to OJJJJJJJJJJJJJJ jak mi się gęba cieszyła!
Wiatr we włosach, muchy w zębach....
I po lesie i po plaży..
Eh ta dusza ułańska.......
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmniejszenie BF Proszę o pomoc!

Następny temat

Co jeszcze mogę zrobić? Redukcja wagi i cm...

WHEY premium