SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pączki pączki - ZA DARMO!/ SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119560

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Marta, litości nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607836
Martucca
Bosz, Viki, nie masz traumy?

Ja to bym się podwójnie bała takiego potwora w domu mieć Jakby to zapłodniona samica była i dorobiła się potomstwa? I te małe pająki gdzieś by się rozlazły


Ale mój był malutki, wielkości zwykłych pająków i oddałam bardzo szybko zanim zdążył dorosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Mój eks miał ptasznika, kochał ją bardzo i nazywał ją bardzo czule "Emilka". Dotykał to to i nosił na rękach. W mojej obecności był zakaz albo ona albo ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
odważna jesteś... ja bym szukała nowego mieszkania nawet jakbym mieszkała na parterze a pająk na 20 piętrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O Matko Bosko Redukcyjno, Cioteczko

U sąsiada pod rynną sobie gniazdo szerszenie zrobiły. Straż pożarną trzeba było wzywać, przyjechali w takich kostumach jak do skażeń, wyjechał jeden na drabinie (bo dom 2 piętra) i czymś je tam okadzał aż udechły.

O bosz, laski... Te pająki w domu. Przecież one skaczą Jakby taki wyskoczył i zwiał???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Ale i tak była obrzydła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1811 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13131
o dziewczyny, nawet nie wiecie, jak się cieszę, że nie jestem sama z pająkofobią...
matko jak ja się tego boję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
arachnofobią a nie pająkofobią

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego ja do żadnej dżungli nie jadę. Ni chu...
Choćby mi nie wiem jak zachwalali wszelkie Tajlandie, Sri Lanki i inne krainy pająkami i robalami płynące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Marta Nie wiedziałam że to to skacze i ucieka, a ja tam spałam Zapamiętam ten szczegół na zawsze.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmniejszenie BF Proszę o pomoc!

Następny temat

Co jeszcze mogę zrobić? Redukcja wagi i cm...

WHEY premium