SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Półfinały : I Mistrzostwa SFD w Muscle Up

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
napisałeś że na dole trzeba prostować ręce we wcześniejszym poście więc sam sobie zaprzeczyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
Przytocz cytaty gdzie sam obie zaprzeczam, będę wdzięczny.

Nie ważne co umiesz, ważne jak potrafisz to wykorzystać. (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Tatar MP w Muscle Up
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9440
Ja z mojej strony mam nadzieję że w finale nie będzie można robić przerw w trakcie robienia muscle up, ani robić wejścia na jakichś giętkich drążkach które wybijają w górę.

"Walczyć – często, dać się pobić – czasami, dać się zniszczyć – nigdy!" Francois de Charette

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
Tatar
Ja z mojej strony mam nadzieję że w finale nie będzie można robić przerw w trakcie robienia muscle up, ani robić wejścia na jakichś giętkich drążkach które wybijają w górę.


tak było by najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
WIELKI Szacunek dla wszystkich.

Pierwsze eliminacje w pierwszym konkursie się DOTARŁY i każdy z nas dobrze wie kto popełnił BŁĘDY i w jaki sposób robił Muscle. - Takiego czegoś trzeba było, żeby w przyszłości w następnych konkursach nie popełnić takiego samego błędnego koła.

MOJE Zdanie jest takie - dla tych wszystkich którzy przejdą do FINAŁU ; - Muscle należało by jechać bez żadnych przerw, dopiero przy końcu 1-2 sekundy na złapanie oddechu i dalej jedziemy Muscle. JAK już czujemy że nie damy rady i przekroczymy GRUBO 1-2 sekundy wtedy schodzimy z drążka i dziękujemy za te Muscle które zrobiliśmy .

Wiemy już o co chodzi i ja sam do tego dążyłem żeby to się w końcu na pierwszy konkurs przetarło, żeby na przyszłość było wiadomo jak należy zachować się przy robieniu Muscle ups.

To wszystko podejrzałem (tak jak opisałem wyżej) u ZAGRANICZNYCH kolegów , którzy tak samo zaczeli robić konkursy w Musclach w swoich Państwach, a teraz są czołówką Światowego STREET WORKOUT.

Pozdro dla wszystkich i Życzę pięknego finału.


Zmieniony przez - konik506 w dniu 2012-10-01 19:33:28

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
Jestem jak najbardziej za korektami w regułach w przyszłych edycjach! Drążek sztywny, prostowanie rąk w dole i w górze, brak przewieszeń w podporze - to oczywiste. Poza tym to, o czym mówi konik - powtórzenia bez przerw, 5 sekund to za dużo. Dodałbym również, by nikt nie czuł się pokrzywdzony, że robi inną techniką, jakiś przelicznik, by każde stricte siłowe (bez pomocy podbijaniem nóg czy wybiciem z bioder jak ja to robię) powtórzenie miało współczynnik np. 1,5 względem technicznych, gimnastycznych. Bo prawda jest taka, że niewiele osób na świecie jest w stanie zrobić kilkadziesiąt powtórzeń siłowych, a technicznych już więcej. Rozumiecie, żeby nagrodzić śmiałków, którzy zdecydują się na trudniejszy wariant i pewnie przez to zrobią tych powtórzeń nieco mniej.

A tymczasem - czekamy na podsumowanie.

Nie ważne co umiesz, ważne jak potrafisz to wykorzystać. (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Wyniki półfinałów

pierwsza tabela-całość

druga tabela oceny sędziów
trzecia tabela miejsca-zaznaczone na zielono przechodzą do finału.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1266
Pytanie do sędziów: można spodziewać się komentarza do każdego z zawodników, czemu takie decyzje? Bo może robimy jakieś błędy, których nie jesteśmy świadomi i dlatego orzekane są niższe rezultaty.

Nie ważne co umiesz, ważne jak potrafisz to wykorzystać. (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
Ja przestrzegałem dokładnie przerw by nie były dłuzsze niż 5 sekund-to widac u konika i matkosia.Jeden z zawodników zrobil ostatni ruch nierównocześnie-Regislb87-zamiast 13 zaliczylem 12.
A reszta chyba bez problemowa-w całości zaliczona

Warto dodac ,ze program z trzech ocen sędziów obcina skrajne-najniższą i najwyższą-to co zostaje(tzw mediana)jest koncowym wynikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 211
Dzięki wszystkim za możliwość wzięcia w tym udziału i życzę powodzenia w finale!!! Prosiłbym tylko aby zmienić zasady co do typu drążków. Uważam że żeby było fair, drążki gimnastyczne powinny być zabronione. Jeszcze raz powodzenia wszystkim, przekroczcie granice 30 mu:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z nabyciem wytrzymałości tlenowej

Następny temat

Nowy Trening -wrzesien 2012r

WHEY premium