SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Owsiane-how to..?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Moze mi ktos napisac jak spozywa owsiane, tak by tych owsianych nie czuc? Na poczatku szmaalem az milo, ale od pewnego czasu na sama mysl robi mi sie nie dobrze. Miksowalem je z mlekiem i bananem kiedys, jak blyskawiczne (duze IG;/) sie miksuja extra i pije sie bezproblemu, tak po gorskich szejk jest gesty i na dnie zbieraja sie owsiane. Na ta chwile nie jestem w stanie ich zjesc, a nie wiem co moglbym szamac na sniadanie i ewetualny posilek zastepczy z duza iloscia WW i kcal.

p.s Patrzylem do dzialu kuchnii, te placuszki tez mi nie wchodza.
p.s2, czy tak na prawde roznia sie kukurydziane od owsianych? moze warto by bylo zaczac jesc te, bo latwiej wchodza. (to przez mniej bialka i wiecej WW sa takie zuo?)

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-01-01 16:51:41

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-01-01 16:52:26

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Udziwiac nie udziwiam, ale nastepny posilek skladajacy sie z owsianych wroci na talerz tuz po zjedzeniu. ABstynencja od owsianych na tydzien minimum.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
owsaine lepsze bo mniej przetworzone wiecej blonnika nizsze IG

zalej wrzatkiem poczekaj odlej wode ddoaj dodatki:orzechy,siemie,suszki zalej mlekiem i juz

albo placka owsianego zrob

jaja+owsiane+dodatki do blendera i na teflon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Uno-wiem jak przyrzadzic platki owsiane, sek w tym ze jak mam je zjesc to mnie naciaga. Starałem sie urozmaicac diete, tak by cos sie takiego nie stalo, no ale nigdy nie przepadalem za owsianymi, a teraz wrecz ich nienawidze

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
Znam ten ból z owsianymi, nie jedz kukurydzianych bo to straszny syf jest(chociaż mają dużo żelaza).

Zastąpić możesz:
gryczanymi
jęczmiennymi
żytnimi
pszenne crunchy(z pelnego ziarna)
możesz też jeść ryż na mleku :)

dodawaj do tego kandyzowane owoce ananas/papaja + orzechy

Zmieniony przez - xNicox w dniu 2009-01-01 19:02:34

There's no other way to live and win- Only Fight, no rules, no mercy.
One destination- Never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
hmm...ryz na mleku to jest mysl! do tego lycha otrebow zeby blonnika nieco zjesc i owoce-git! prblem w tym ze troche dlugo sie gotuje, a rano ciezko z czasem, bedzie trzeba cos wykombinowac.

sog

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
lub

ryz+twarog+np.owoc/kakao/capuccino+odrobina jogurtu elagancko na sniadanko wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
ryż basamnti się 10 min gotuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
tu sa ciekawe przepisy

https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
Zawsze możesz ugotować ryż dzień wcześniej a potem podgrzać z mlekiem i bedzie git :) otręby do tego to też ok pomysł, możesz dodać łużeczkę ulubionego dżemu i będzie git .

P.S
Polecam paraboliczny bo brązowy mi w tym zestawieni nie pasuje ze wzgledów smakowych ale może Ty polubisz

There's no other way to live and win- Only Fight, no rules, no mercy.
One destination- Never back down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Brazowego tez nie lubie za bardzo. Szamie paraboliczny i bialy potreningowo:) Wczesniej ugotowany jest potem strasznie suchy, ale przetestuje z pewnoscia.

p.s Koles czytaj ze zrozumieniem.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
100 gram płatkow owsianych zalewam wrzątkiem dodaje pol garści rodzynek i szamam, na redukcji


nie bawie sie w zadne udziwnienia

P.S dobry jest ryz basmanti;)

Zmieniony przez - actiVe w dniu 2009-01-01 20:38:48

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ja i moja dieta, ocena, opinie, sugestie

Następny temat

dieta na mase do poprawy

WHEY premium