SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Overeem vs Nelson na UFC 185

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
hayzer
reem moze miec najlepsza kondycje swiata, grapling i najladniejsze muskuly. co z tego, skoro pada od byle ciosu. nie widze innego wyjscia jak, juz chyba, 15 przegrana przez KO


9 razy przegrał przez KO/TKO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oprócz Mira no i później Wedruma(którzy nie mają zbyt mocnego ciosu, choć ten drugi zrobił olbrzymi postęp) Overeem zazwyczaj wygrywał w pierwszych rundach w swoich ostatnich walkach zanim jeszcze został porządnie trafiony, gdy walki trwały trochę dłużej zazwyczaj przegrywał. Natomiast Nelson swoje walki przegrywał w większości przez decyzję zdarzało się wyłapać KO(ale KO od Hunta to żaden wstyd). Roy jeśli już przegra to raczej przez decyzje, choć jest to mało prawdopodobne wcześniej raczej czymś trafi. Tak w ogóle to po co Nelsonowi ten mięsień piwny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Jak jestem fanem Reema, tak za cholerę nie jestem w stanie sobie wyobrazić jego wygranej. Obalić to może Nelsona na 5 sekund, bo Nelson zawsze szybko wstaje. Kto go ostatnio w parterze przytrzymał na dłużej? Werdum nie potrafił, DC chyba też nie...wątpie, żeby Reem dał radę. Poza tym może w ogóle parteru unikać, bo co się stanie jak Nelson będzie z góry? Ja bym raczej obstawiał, że Nelson podda Reema albo zrobi z Reemem to samo co z Crocopem. Stąd wydaje mi się, że grappling i parter nic Reemowi nie dadzą. Dalej stójka: ostatnio Reem przegrywał z każdym, kto miał beton w głowie lub kowadlo w łapie. Nelson ma i to, i to. Wiem, że to nie jest jakaś wnikliwa analiza, ale patrząc na jego ostatnie walki:

Struve - słaba szczęka, nawet nawet cios - nawet przy ko-power struva Reem unikał stójki
Rothwell - ciężkie łapy, dobra szczęka - przegrana jak tylko Ben go zahaczył
Mir - antyko cios - Mir to jeden z większych antytalentów stójkowych.
Travis - dobra szczęka, KO cios - jak trafił, to koniec
Silva - średnia szczęka, KO cios - jak trafił to koniec

Roy ma KO cios i beton w głowie. Nawet jak mu wejdzie lewy prosty na gardę Reema, to może być knockdown. Serio nie potrafię sobie wyobrazić jak Roy miałby go nie trafić ani razu przez 15 minut. A jak raz trafi/zahaczy nawet w gardę to imo będzie początek końca.

Co do buków, to oni zawsze Reema faworyzują. Nie wiem czy kiedykolwiek w UFC Reem był underdogiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dremor swietna analiza I 100% sluszna.
Gautan I Mikel uwazam tak samo.
I wbrew temu co niektorzy pisza mysle ze Rothwell to grozniejszy dla Reema przeciwnik niz Nelson. Jest silniejszy I wiekszy I bardziej zroznicowany w stojce gdzie nie bije jednego cepa w kolko.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Steven jak Reem wygra to dajesz Reem'a w avatar na tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Roy może trafić a może nie trafić.
Jak nie trafi to przegra.
Ja jednak obstawiam dobrą taktykę Reema i bezpieczną decyzję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jeśli mam być szczery, jakoś bardziej obawiałem się o Reema w walce ze Struvem. Głównie ze względu na warunki z którymi Ali nie miał nigdy do czynienia, no i zawsze mam w głowie bdb walkę Struve'a z Huntem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no bo Struve mógł go znokautować w stójce, ale Overeem z góry jest bardzo dobry, Ali to nie Lavar Johnson i w 1 lepszy trójkąt czy balachę się nie złapie, bije bardzo mocno z góry a Struve głowy twardej nie ma.

mmmateusz Mir może teraz wygląda ch**owo w stójce, ale to co napisałeś jest żałosne. Mir antytalent w stójce? 1 walka z Big Nogiem, walka z Kongo, walka z Cro Copem - antytalent w stójce nie miałby czego szukać z tymi 3 w tej płaszczyźnie

@mikel o ile zgadzasz się w razie wygranej Nelsona na zmianę avataru na taki:



no to mamy zakład Ch**a tam Reem ugra, naprawdę kurs jest rewelacyjny, ale ja już z hazardem skończyłem p******e, ale dla tych co grają naprawdę świetna oferta postawić 1000zł a zarobić 3000zł. Oczywiście to ryzyko, bo to HW a Nelson nie jest nikim świetnym, ale wg mnie Nelson ma znacznie większe szanse na KO niż Reem na wygraną.
Btw jakby Nelson decyzją wygrał to bym był pod wrażeniem ich obu raz, że Nelson na dystansie 15min był lepszy niż Overeem a dwa, że Overeem nie dał się skończyć przez 15 minut

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-01-11 21:00:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Brzuch już mam, teraz czas na taką brodę i tez będę mógł doj**ać Reema?
Myślę, że Reem zgarnie decyzje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Coś czuję że jak Nelson wygra, to rewanżyk z Rothwellem, a jak Reem to rewanżyk z Huntem. Ma to sens.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 59: McGregor vs Siver

Następny temat

UFC 185 - Pettis vs Dos Anjos

WHEY premium