SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Overeem vs Nelson na UFC 185

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
OBELX
Spokojnie Reem może obalić Nelsona w późnych etapie walki, zwłaszcza z klinczu. W drugą stronę też. Szkoda, że takie zestawienie tak btw, bez większego sensu.


Nie uważam żeby to zestawienie było bez sensu. Obaj są mniej więcej w podobnym miejscu w UFC. Choć uważam, że Nelson jak przegrywał, to z lepszymi nazwiskami. Ali natomiast przegrywa z średniakami w stylu Rothwella czy Browne. Ta walka pomoże jednemu z nich wejść jeden stopień w drabince wyżej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
.

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2015-01-08 17:00:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
To będzie ciężka walka dla Alistaira, Nelson chociaż ostatnio przegrał z Huntem w stylu w jakim przegrał, to i tak ma bardzo twardą szczękę w przeciwieństwie do Alistaira, obaj też potrafią naprawdę mocno uderzyć, ale myślę, że Alistair teraz może być znacznie dynamiczniejszy, przez co walka może zakończyć się decyzją na jego korzyść, bądź też będzie KO z rąk Nelsona, to są moje typy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Ja osobiscie jestem pewniejszy niz przed walka z Rothwellem, Nelson jest mniejszy a to juz duza korzysc dla Aliego, a ze ma kowadło? z bólem serca musze przyznać, że na obecną szczękę Reema siła ciosu Nelsona i tak jest az nadto duza wiec nie robi to wielkiej roznicy.
Obejrzałem wlasnie znowu walke z Rothwellem i o ile ten prawy na prawy faktycznie miał prawo go powalić (cos jak prawy Jdsa na Caina w pierwszej walce, choć pewnie sporo słabszy) to wcześniejszy podbrudkowy zachwiał nim poważnie a nie był to jakiś potężny cios. Podsumowując wyłapał 2 zbyt powazne dla siebie ciosy w 1 rundzie, a to za duzo.
Naprawdę, odstawienie koksu zabrało temu zawodnikowi dosłownie wszystko. Gość który o ile pamiętam prowadził z Cro Copem, został posłany na deski i wcześniej konkretnie podłączony przez przeciętniaka.

Na Nelsona taktyka będzie pewnie taka, żeby po pierwszym groźnym ciosie albo nawet od razu iśc po obalenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdopodobnie po pierwszym groźnym ciosie Nelson nie będzie musiał już iść po obalenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Haha dobre
Nie wydaje mi sie by Greg pozwolil Reemowi wdawac sie w boks z Royem haha
Dlatego bardzo mnie ciekawi co przygotuja

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
To będzie rosyjska ruletka dla Reema.
Musi zrobić wszystko żeby jak najbardziej zminimalizować szansę dostania KO.
Ale jak to w rosyjskiej ruletce, spluwa zawsze może wypalić

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2015-01-09 22:00:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nelson by TKO. Choćby nie wiem co wymyślił to Nelson przez te 3 rundy na pewno czymś przywali i nie da się zależeć przez Reema. Jak już wspomniano Nelson to walki z lepszymi nazwiskami, wiele KO/TKO nigdy nie przegrał przez poddanie. Dla Overeema z pewnością plusem jest to gdzie trenuje i pewnie dobre przygotowanie taktyczne, ale choćby nie wiem gdzie trenował to pewnych rzeczy nie przeskoczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Reem musi zawalczyć jak Mir z Royem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
na unibecie są już kursiki,na Nelsona równe 3.0,na Reema 1.36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 59: McGregor vs Siver

Następny temat

UFC 185 - Pettis vs Dos Anjos

WHEY premium