SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Overeem vs Nelson na UFC 185

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Trojke w totka trafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Nelson wytrzyma trochę raz trafi i po sprawie

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2015-01-13 13:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Akurat nie wiem czemu ale jestem dziwnie spokojny o Reema. Niespokojny byłem przed walką ze Struvem- i wygrał. Więc chyba lepiej żebym nie był spokojny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Moim zdaniem ludzie troche tendencyjnie oceniaja ta walke.
Ze Nelson=cios, a Reem przegral przez ko/too z BF, Travisem I Benem wiec przegra z ciosem Nelsona.
Jednak ci trzej to lepsi fighterzy od Roya (BF I Travis) lub walczacy madrzej ( Rothwell). Zeby trafic ten ko cios potrzeba skilla.
Roy jak trafi to wygra ale musi trafic, co przy jego schematycznym stylu walki i gorszych warunkach fizycznych jest trudniejsze do osiagniecia. Kazdy z trojki byl wiekszy badz porownywalny do Aliego.


Zmieniony przez - grind w dniu 1/13/2015 9:17:51 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przegrane Aliego w ciężkiej Kharitonov,Bigfoot,Browne,Rothwel

Wygrane Duffe Werdum Lesnar Mir Struve ,Kharitonov hunt

Usadzaja go kolesie z mocna szczeka i KO ciosem ,obecnie Werdum zrobilby z Alim co by chcial to samo hunt

Ali bez soku jest slaby a pokonanie st ruva to żaden wyznacznik formy ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Oczywiscie ze zaden.
Jezeli pokona Roya to to tez bedzie zaden wyznacznik, a bo Roy dzis to rownia pochyla, nie to co kilka lat wczesniej, a bo mniejszy I tlustszy itd ;)

Roy ma mniejszy zasieg jest nizszy I walczy schematycznie, by nie powiedziec d****nie. Reem ma duze szanse by uniknac jego cepow.

Overeem 193 wzrostu 203 zasiegu
Roy 183 wzrostu 185 zasiegu
Dla porownania:
Rothwell 193 wzrostu 203 zasiegu
Browne 200 wzrosu 203 zasiegu
Bigfoot 193 wzrosty 208 zasiegu.

Wlasnie o takim toku myslenia jak wyzej pisalem. Bo cios I szczeka, nie uwzgledniajac reszty czynnikow takich jak style walki, poruszanie sie, zasieg itp.
Nic to, czekam niecierpliwie


W miedzyczasie tak oto sytuacje widzi trener Mike:
http://www.fightline.com/mike-winkeljohn-alistair-overeem-roy-nelson-speed-difference/

A odnosnie bytnosci Reema w nowym obozie:
http://mmafrenzy.com/114323/ufc/

Zmieniony przez - grind w dniu 1/14/2015 6:11:57 AM

Zmieniony przez - grind w dniu 1/14/2015 10:03:28 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Jak Reem pokona Roya to dla mnie będzie to zayebisty wyznacznik. To będzie znaczyło, że gość nie przegrywa z automatu z gościem, który ma kowadło w łapie, a z tego będzie wynikało, że Reem ma teoretycznie z każdym szanse. Ale póki co stawiam na Roy via KO via lewy prosty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
KO lewy prosty normalnie typowanie do wyśmiania, ale to nie jest normalne typowanie jak gość z takim uderzeniem walczy z gościem ze szklankę i to w HW to Nelson jak najbardziej mocnym lewym prostym może go znokautować i nie tylko posadzić. Z tym, że różnica zasięgu, szybkości i to, że Nelson ma ch**owego jaba raczej sprawi, że tak się nie stanie, ale za to Nelson ma prawego zamachowego z genialnym timingiem, szybkością i mocą więc to najpewniejszy typ. Patrzcie na tą ciężką teraz. Jest w opłakanym stanie.

Ja skończyłem z hazardem, ale warto wg mnie zaryzykować i postawić coś hajsu na Nelsona. Myślę, że Alistair skończy jak Kongo = podobieństwo jest

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-01-14 22:49:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Chyba takie ze jest czarny

Typ "KO lewy prosty" rozwala

Zmieniony przez - grind w dniu 1/14/2015 11:28:29 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Nelson by high kick A tak poważnie, to jest to równie prawdopodobne, jak to, że Ali pasibrzucha przeleży
Jak faktycznie większość walki będzie w parterze, z Overeemem na górze, to jestem w stanie zmienić avatar na Alistaira
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Fight Night 59: McGregor vs Siver

Następny temat

UFC 185 - Pettis vs Dos Anjos

WHEY premium