SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oride16/ Droga do 100 kg w WL/ Dziennik/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14399

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
jak najbardziej jak nie bedzie zastoju to tylko ćwiczyć

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Odpukać w niemalowane, bądzmy dobrej myśli.


Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Po sprawdzianie 5 dni przerwy na regenerację, przynajmniej. 20 kg w 4 miesiące.... hm ambitnie miejmy nadzieję , że się spełni. Tylko , że siła cały czas tak pięknie nie idzie ale być może jesteś tym szczęściarzem gdzie siła wzrasta regularnie bez przerwy i diety, suplementów.
Powodzenia

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Myślę, że zrobimy tak 10 marca jest ostatni trening, sprawdzian zrobimy w następny poniedziałek czyli 17 marca i 21 marca robimy kolejny cykl. Czy może tak być ?? I jak zrobić z siadami i mc ??

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Myślę że z tymi przerwami między ostatnim treningiem a sprawdzianem będzie OK.Jeżeli nie będziesz czuł przemęczenia to może faktycznie tydzień odpoczynku po sprawdzianie wystarczy.Tym bardziej że zwykle nowy plan zaczyna się na niższych ciężarach.Jak będziesz czuł, że jednak potrzebujesz więcej przerwy to śmiało sobie zrób jeszcze kilka dni odpoczynku
Dziwne że ten XP nie działa na Ciebie.Może to faktycznie,jak napisał Wuchta, kwestia diety.Ja bez stacków mam dobrą pompę już po pierwszej serii siadów czy wyciskań.No ale ja trzymam dietę na 99,99%

Wuchta - pytałem o XP w tabletkach bo zawsze mam problem w pracy z przygotowywaniem stacków i innych takich w proszku.Tabsy to jednak sto razy większy komfort.A jak nie ma różnicy w działaniu to git

Zmieniony przez - TEN-SHIN w dniu 2008-03-08 20:24:03

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Więc zrobimy tak;

W poniedziałek siad i ostatni trening klaty 10 marca , w środę 12 marca robię mc i w piątek 14 marca nic nie robię. W poniedziałek 17 marca marca sprawdzian klaty i siady. Przerwa na zregenerowanie będzie trwać do 30 marca po czym 31 marca jedziemy z koskem. Nowy cykl.

ALe jak narazie may ten

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Witam dziś odpoczynek. O 2 idę zagrać w piłkę, pokażę młodzieży jak się gra w piłke

Jutro ostatni trening Musi być nieziemska moc. Zaswasy puściły kompletnie ehehe no i BAJA.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Trochę o stacku jakim jest xpand. Zacznijmy od smaku i rozpuszczalności. Po wsypaniu proszku do pojemnika, xpadn rozpuszcza się bardzo dobrze, nie nie zostaje na dnie. Smak jest rewelacyjny(orange), aż chce się go pić i z upragnieniem czekasz na następną porcję. Teraz troszke mnie poztywynie, bo wkraczamy w tamety jakimi są przyrosty siły i masy, bo o to głównie chodzi w stackach. Biorąc xpanda 30 min., przed treningiem nie czułem się bnardzo pobudzony, ale po 2 tygodniach już zaczynałem coś czuć, ale to i tak mało. Hmm... zwiększającej się sił raczej nie odczywałem. Obwdowy bardzo skromnie myślę, że poł cm w bichu to żałosny wynik, ale co zrobić. Co do wagi większe przytycie mogę z pewnością zaliczyć na korzyść mono niż xpanda. Ogólnie nie jestem zadowolony z ów stacka. Nie polecam.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
I po meczyku. Masa robi swoje. Kondycji nigy nie miałem i nie będę miał. Spać mi się troszkę chce.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Dobra zmykam na jajecznicę. Będę pożniej.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny

Następny temat

MASS - rześki

WHEY premium