SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oride16/ Droga do 100 kg w WL/ Dziennik/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14401

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1341 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26265
Doskonale!Zjadłeś stówę! Jak napisał polaco troszkę jeszcze szlifów technice by się przydało ale mimo wszystko zatrzymanie było na klatce.
Jak za nisko zszedłeś przy przysiadzie? Ja bym się tutaj spierał czy to byłoby na zaliczenie no ale na zawodach nie jesteśmy.Grunt że robisz siady
Co do planu to moim zdaniem mógłbyś dalej nim robić.Jeżeli jesteś zadowolony i masz efekty to na tym etapie jeszcze ten plan mógłbyś kontynuować.Oczywiście obliczenia od nowego rekordu
Powodzenia w przyszłości!

"Nie ruszaj gówna póki nie śmierdzi" - mówi staropolskie przysłowie

http://www.sfd.pl/_TEN-SHIN_/_Dziennik_/_Trojboj_Silowy_-_metoda_6x6-t376521.html
ZAPRASZAM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Zmotywowałeś mnie Dzięki

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Przepraszam żle napisałem. Tam miało być ze za mało siadłem !!

Zmieniony przez - oride16 w dniu 2008-03-18 18:36:51

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1541
Dużo ryzykowałeś ze nikt nie stał za toba przy tej 100:D, jedno zachwianie i nie masz reki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Hehe bo oni tacy byli skłonni do asekuracji. było ich 3 Jeden kamerował 2 stał z boku i był pewny, że wezmę to stał odemnie z 3 metry i następny stał z naszej prawej strony hehehe Boczek Trochę był poddenerwowany tym wszystkim. To samo się tyczy siadów.

Pozdro.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oride powiem tak gratulacje, co do wypowiedzi na temat techniki, nie bede powielał bynajmniej poszło i to chyba z zapasem co nie
siad troche płytki ale ważne ze go robisz! trzym sie i powodzenia w kolejnych bojach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Myślę, że dałbym radę zejść jeszcze niżej z tym ciężarem ...

Co do klatki myślę, że było dobrze

Zmieniony przez - oride16 w dniu 2008-03-19 18:04:21

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Gratuluje tej 100 moze kiedys tez doczekam sie tego ;p wpadnij do mnie link nizej..pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny

Następny temat

MASS - rześki

WHEY premium