SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Okna żywieniowe IF kalorie i makro składniki Pomoc

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Witam chcialem zapytac czy jezeli do schudniecia potrzebuje 2534 kalori i jest to tak rozłozone W 316 B 190 T 56 to mam zjesc wszystkie posilki przygotowane w okresie 8h , pozniej zmniejszyc do 6 godz a pozneij do 4 , reszta dnia posci Podpowiecie czy dobrze rozumuje jezeli nie naprowadzcie mnie troche jak mozecie ;) Pozdro !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nie do konca dobrze rozumiesz, za mało inforacji aby stwierdzic czy BTW masz dobrze rozlozone. Natomiast jesli chodzi o okno 8h sie zgadza, ale nie ma badan udowadniajacych, ze 4h jedzenia powoduje lepsze spalanie Fatu niz 8h, wiec z 8h bym nie schodził.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Dlaczego nei można stwierdzić BTW Czyli makroskładników i kalori ? tak , obliczałem z WK tak jak saker mówił ? czyli powinno byc dobrze Zostawic okno na 8 h ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364424 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669091
masz 16 lat?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Tego się obawiałem. Rośnie pokolenie "uczniów" WK... Poczytaj podwieszone tematy o diecie, o redukcji, o IFie. Nie ma nic na gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Jakob94
Tego się obawiałem. Rośnie pokolenie "uczniów" WK...

no niestety,taki target

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
mam 16 lat dlaczego nie wk ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15106
Ponieważ opieranie się na jednym źródle, a są to osoby trenujące od tak sobie, jest błędem. Porównałbym to do tego co stało się wśród młodych jak Palikot zaczynał swój cyrk, tak mi się skojarzyło. Poszerzaj horyzonty, jest tyle informacji dookoła, wystarczy chcieć. Na wszystkie twoje pytania odpowiedzi zostały już udzielone na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 316
Spoko dzieki ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jeśli masz 16 lat, to zwłaszcza sugeruję pewną ostrożność względem wszelkich diet utrzymanych w rytmie POP. W tematach podwieszonych w tym dziale masz szereg informacji na temat IF z którymi warto się zapoznać. Dodatkowo powinieneś wiedzieć, że zbyt krótkie okno żywieniowe (np 4h) może niekorzystnie wpływać na poziomy wybranych hormonów, biorąc pod uwagę, ze jesteś w fazie intensywnego rozwoju, takie rozwiazania mogą nieść za sobą dodatkowe, negatywne konsewkencje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
ale zaraz napiszą że przecież GH jest wysoko podczas postu,wiec i dzieci 12-14letnie zaczną pościć 22h

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja na intermittent fasting - prośba o pomoc

Następny temat

IF - ciężki przypadek

WHEY premium