SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odradzam pewien worek treningowy - nietrwały;kasa w błoto

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1305
Witam! Każdy kto chce nauczyć się bić powinien mieć worek, ja kupiłem sobie worek bokserski taki jak na obrazku za 60zl+przesyłka:



To jest prawie najdroższy worek ze skai.
Na drugim treningu zrobiła się dziura, a sprzedawca z allegro(nie powiem jego nicku, bo zaraz będzie gadał, że wysyła mnie konkurencja). Gdy mi się rozwalił kontakt był nie możliwy, nie odpisywał na maile, po krótce: ma mnie w pupie. Ten post ma charakter ostrzegawczy dla początkujących.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
moze z kompozytów węgla i włókna szklanego ;D ogolnie jak chcesz wydac 60zl na worek to lepiej kup worek lniany i se go napełnij wytrzymalszy bedzie

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
czego sie spodziewałeś za 60zł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
no własnie za taka cene to rekawice mozna kupic, ale nie worek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Za 60 zł cudów to ty nie oczekuj. Trzeba było "dociułać" parę groszy a nie szajs kupować. Na sprzęcie się nie oszczędza, masz nauczkę na przyszłość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 485
najdroższy worek?? chyba chciałeś powiedzieć najtańszy

MMA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
mlodykks za 60zł rękawic tez bym nie kupił bo sobie w nich tylko krzywde zrobić można a nie trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1305
Nie spodziewałem się cudu. Ale nie sądziłem, że worek może pierdzielnąć po 2 treningach 14latka<lol2> Jak wspomniałem ten wątek ma charakter ostrzegawczo-informacyjny, nie oczekuję współczucia.

PS: nie każdy jest nadziany, żeby worek za 400zł mieć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam drozsze rekawice ;p
napisales kazdy kto chce nauczyc sie bic powinien miec worek.. wstep troche ****owy ale rozumiem ze chcesz ostrzec...
czy ty przypadkiem nie jestes z tych ktorzy ucza sie boksu z filmikow na youtube?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
SoulReaver

Ja trenuje w takich i nie narzekam
Chociaz wiadomo, beda pieniadze to i bedzie drozszy sprzet ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Każdy kto chce nauczyć się bić powinien mieć worek

Powiedziałbym bardziej: "Każdy kto już się umie bić, powinien mieć worek"

Bez techniki się wiele nie zdziała

A jak się nie ma kasy, to lepiej nie kupować w ogóle - znaleźć jakąś pobliską siłownię z workiem, pracować na worku na treningach, popytać wśród znajomych, czy ktoś nie ma, i nie używa, itp.

Na rękawice na początku też nie trzeba majątku wydawać, sam trenuję w Mastersach za 80 zł, i spokojnie starczają



P.S. Mój avatar, też ma kiepskiej jakości uchwyty do worka

Zmieniony przez - MattKK w dniu 2009-01-20 21:03:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To ja się nie będę wychylał z moimi KING-ami za 230...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wkręcanie biodra w MT - porada

Następny temat

Działania ochronne w ochronie placówek dyplomatycznych

WHEY premium