SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie początki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
próbowałem już dwa razy dwa lata temu ważyłem 90kg, z treningiem i dietą z forum zrzuciłem do 80 teraz jest te 115.
Kupie orbitrek, polecicie jakiś do 1200? może być mniej. Na razie jak pisałeś ogranicze to co wymieniłem.. A śniadania i tak nie będę jadł bo nie mam kiedy, lekcje na 8 wstaje 7:30 wcześniej nie dam rady ;D
DNT i DT. P90 X, nie wiem co to, i to jak mówicie o tętnie 70-80% ? -.^ Nie mam też kompletnie pojęcia o diecie, nie wiem co piszecie :|

Zmieniony przez - Scraw w dniu 2015-03-14 17:03:07
Mam jeszcze pytanie co do orbitreka, czy użytkowanie go, pozwoli mi osiągnąć efekty jak przy zwykłym bieganiu? Mianowicie, poprawa kondycji oraz spalanie tłuszczu?

Zmieniony przez - Scraw w dniu 2015-03-14 17:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5191
Scraw
próbowałem już dwa razy dwa lata temu ważyłem 90kg, z treningiem i dietą z forum zrzuciłem do 80 teraz jest te 115.
Kupie orbitrek, polecicie jakiś do 1200? może być mniej. Na razie jak pisałeś ogranicze to co wymieniłem.. A śniadania i tak nie będę jadł bo nie mam kiedy, lekcje na 8 wstaje 7:30 wcześniej nie dam rady ;D

Twój wybór, Poleciłbym Ci dietę IF ale to chyba będzie za dużo jak dla Ciebie, chyba Google zablokowali

Scraw
DNT i DT. P90 X, nie wiem co to, i to jak mówicie o tętnie 70-80% ? -.^ Nie mam też kompletnie pojęcia o diecie, nie wiem co piszecie:|

DT - dzień treningowy i DNT nie treningowy
trening P90x - wystarczyło w Google wpisać i od razu byś wiedział
https://www.google.nl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=trening p90x 
Tętno maxymalne Inaczej HRmax- ogolnie oblicza się 220 minus wiek czyli w Twoim przypadku okolu 200. Czyli jeśli ktoś pisze 70-80% (HRmax) to Twoje tętno (teoretycznie) powinno wynosić około 150-160.

Scraw
Mam jeszcze pytanie co do orbitreka, czy użytkowanie go, pozwoli mi osiągnąć efekty jak przy zwykłym bieganiu? Mianowicie, poprawa kondycji oraz spalanie tłuszczu?

Bieganie , jako takie, spala o więcej kalorii w tym samym czasie, czyli jest znaczniej efektywniejsze. Co do samego orbi, to w kwota 1200 to raczej mało za sprzęt który musi wytrzymać 115 kg. Tańsze będą trzeszczeć i ogólnie komfort będzie mały. Sam posiadam Ketler mondeo p, kupiłem używany za około 1200 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
za 900 widziałem z wytrzymałością do 150kg, wydaje mi się, że bedzie dobry.. Hmm co do biegania. Kiedyś na pewno ale nie z kondycją przy której przebiegne 10 metrów i padam : d zaczne od aerobow, orbitreka, i siłowego + dieta o której mówiłem. Ma to jakiś sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Stary nie chcę być nie miły ,ale jak tobie nawet nie chce się poszukać w gogle co oznaczają skróty które piszą tutaj różne osoby to widać ,że po prostu zawrcasz tylko tyle tutaj innym osobom. Nikt Ci tutaj nie napisze ot tak sobie diety ćwiczeń itd. Musisz poczytać ułożyć sam i fachowcy tutaj ocenią i z chęcią wtedy podpowiedzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
]Stary nie chcę być nie miły ,ale jak tobie nawet nie chce się poszukać w gogle co oznaczają skróty które piszą tutaj różne osoby to widać ,że po prostu zawrcasz tylko tyle tutaj innym osobom. Nikt Ci tutaj nie napisze ot tak sobie diety ćwiczeń itd. Musisz poczytać ułożyć sam i fachowcy tutaj ocenią i z chęcią wtedy podpowiedzą.

Powiadasz ,że nie masz czasu? ja pracuje po 9 godzin wstaję o 6:30 odprawiam dziecko do szkoły drugie do przedszkola , na 9 do pracy po 18 wracam do domu trening , robienie miski na drugi dzień no i jeszcze troszkę czasu trzeba znaleźć dla dzieci wieczorem no i dla żonki, więc nie mów ,że nie masz czasu.
c
Wydaje mi się po prostu ,że masz jakieś tam swoje zdanie na temat odchudzania i chcesz aby ktoś Ci napisał tutaj ,że tak dobrze myślisz nie licz kalorii zrezygnuj tylko z czegoś tam ćwicza tak jak myślisz to super treningi o których myślisz , nie chcesz pomocy tylko potwierdzenia twojego zdania.


Jeżeli uraziłem to sorry ,ale zastanów się jaki masz cel i słuchaj bardziej oświadczonych osób które tutaj Ci podpowiadają.

Zmieniony przez - szymonm21 w dniu 2015-03-14 22:13:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 55
szymonm21 trafiłeś w sedno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3065
"jeśli chcesz to znajdziesz sposób,jeśli nie to znajdziesz wymówkę"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 370
nie raczej masz w 100% racje, jednak zrażam sie brakiem efektów i jak już mówiłem próbowałem wczesniej i nadal nie wierze, że to daje jakiekolwiek efekty.
Rozumiem, że z tych poradników dowiem sie ile posiłków musze dziennie jeść i ile kalorii dziennie przyjmować, o ile zmieszać tak?

Zmieniony przez - Scraw w dniu 2015-03-15 02:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Jeżeli miałeś dietę i ćwiczenia to napisz chociaż przykładowy dzień jak to wyglądało, dietę zrób w formie zrzutu po treningu. Jeżeli nie wierzysz ze daje to jakiekolwiek efekty no to ja od 2 miesięcy trzymając dietę i ćwicząc na siłowni zrzuciłem 14kg, więc chyba daje to efekty.

I wcześniej napisałeś ,że nie będziesz jadł śniadanie bo nie ma opcji żebyś wcześniej wstawał, a dlaczego nie możesz wcześniej wstać? wystarczy 20 minut i masz zrobione śniadanie i zjedzone. Z takich właśnie rzeczy wynika ,że po prostu Ci się nie chce i zawracasz tylko dupę.

Zmieniony przez - szymonm21 w dniu 2015-03-15 08:14:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Scraw

Rozumiem, że z tych poradników dowiem sie ile posiłków musze dziennie jeść i ile kalorii dziennie przyjmować, o ile zmieszać tak?

Zmieniony przez - Scraw w dniu 2015-03-15 02:10:45


Przeczytaj te poradniki a dowiesz się czego z nich się dowiesz:D

Wszystko masz tam napisane co do diety.

I wcale nie musisz jeść 5 posiłków w ciągu dnia jak się tego obawiasz, u mnie są 3.

Powodzenia w czytaniu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja ;)

Następny temat

PCOS i brak efektów odchudzania

WHEY premium