SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie, a moje wyniki badań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Od około miesiąca pilnuję diety. Uprawiam sport, a waga ani o 0,5 kg nie spada w dół. Znajomy kazał mi zrobić wyniki badań.
Oto moje wyniki:
Link
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Wstaw te wyniki jaka zdjęcia , bo nikt nie będzie wchodził w jakieś linki . Wypełnij rownież ankiete działu która będzie pomocna w udzieleniu fachowej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Zdjęcia:














3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Wstaw diete , bo będzie słabiutka .
Chorowales kiedyś na anemię ?


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-09-09 21:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2934
Nie chorowałem nigdy na anemię. Mam zamiar powtórzyć badania w przyszłym tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Witaj,
Wrzuć ankietę i jadłospis by mieć podgląd na swoją sytuację gdyż wygląda jak flex na anemie lub zwykłe przemęczenie organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pytanie, czy zachowałeś higienę badań? 12h postu, wyspałeś się, bez aktywności fizycznej w przeddzień, nie byłeś chory niedawno (grypa, czy inne przeziębienie)?

Na pewno morfologia do powtórzenia, plus ferrytryna, żelazo, OB, CRP, FT3, Ft4.

Wspomniałeś, że waga nie spadała, miałeś odpowiednią dietę, deficyt, trening?
Ponadto ankieta: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html oraz zrzut z tego jak jadasz.
Jak długo trwała redukcja, jak obwody się zachowywały ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obcinanie kalori na redukcji i dokladanie ich na masie

Następny temat

Efekty kształtowania sylwetki

WHEY premium