SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki na początek??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 471


Mam pytanie, od jakich odżywek należy zacząć na początek? Czy możecie podać ich nazwy? Cały czas trenowałem na sucho, bez żadnych wspomagaczy, a chciałbym powiększyć masę mięśniową, siłę i trochę bardziej się wyrzeźbić. To moje najaktualniejsze zdjęcie.
Z góry dzięki.

P.S.
Mam dostęp do czystej 100% glukozy, czy to też można brać? I jak tak tak to jak i z czym?

Zmieniony przez - Daxx w dniu 2008-03-05 16:35:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
zobacz jak jesz teraz...

potem zobacz jak powinieneś jeść

zobacz czego ci brakuje.

zrob wszytko, żeby zdobyć to z jedzenia.

jak zapewnisz PODSTAWY (to co opisałem wyzej) to przejdz do dobrego treningu 9znjdziesz na sfd()

Trenuj dopóki zatrzymają się postępy.

Zjedz kreatynę



Oczywisćie mozesz cały czas szamać omege, wit-min, mozesz na noc ZMA łykać -zawsze stworzy to lepsze warunki do rozwoju

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta, trening
suple na końcu
zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Ile kasy chcesz przeznaczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ja bym się przychylał ku odpowiedzi m&m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 471
Myślałem o jakiś 200zł na początek. Później większą kasę bym wyrzucał. A jak z tą glukozą? Jak to brać? I czy w ogóle można ją brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
A po co chcesz brac ta glukoze?

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
kiepsko... moim zdaniem dieta kuleje...

ile już trenuejsz?

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 902
Jak trzymasz garde to łokcie do środka!! Glukoza do kosza. Bialko do uzupełnienia diety jak chcesz na mase leciec oczywiscie. Gainer jakiś zeby bilans kaloryczny był większy. I mozesz kupic sobie kreatyne albo nitrobolon jakis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
miloszu92
heheheh dobre.
jak zaczynasz boksowac to trzeba ogladac srodek swoich dłoni w gardzie to na pewno spowoduje ze łokcie bedziesz miał przy tułowiu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 471
na siłowni wcześniej trenowałem rekreacyjnie, dopiero jakiś miesiąc temu zacząłem intensywniejszy trening siłowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
to jak tak, to na poczatek tylko dobry trening i dieta
suple narazie zostaw w spokoj, jedynie co to witaminy, omega3, chela mzb,
a z odzywek to bialeczko geinerow nie ma co, bo widac, ze troche zalany jestes.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-03-08 12:56:28

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm + Venom pytanko

Następny temat

B12 - jaki sens

WHEY premium