SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki na mase 230zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Siemanko
Tak jak w temacie potrzebuje jakieś odżywki na masę mam 177cm wzrostu i 63kg wagi ćwiczę już od 2 miesięcy jakoś mi idzie ale przydało by mi się trochę przytyć ćwiczę 3 razy w tygodniu widzę moi koledzy mają jakieś tam odżywki ale nie chce po prostu brać to co oni wiadomo :) Możecie mi coś polecić dla początkującego nie chce tam czegoś na pompę, masówkę jakąś dobrą do 230zł... i jak ją stosować w dni treningowe i nietreningowe Dzięki nie bić :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Jak na mase, to tylko byś musial podbić kcal na +. Dobry gainer (jumbo, trec). Zdaj sobie sprawę, ze bardzo ciężko jest zrobic czystą masę. Musisz dostarczyć odpowiednią ilość B/T/W. Jedz dużo, kręć cardio, a suple nie będą Ci potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
nie ćwiczysz już od dwóch miesięcy ,tylko dopiero od dwóch miesięcy
dieta + ewentualne uzupełnienie (np:odzywka typu gainer wg braków w diecie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Dobrze powiedziane dopiero 2miesiące :) Dieta oczywiście jest ryż Nabiały makarony mięsko owoców strasznie dużo jem i tak sobie pomyślałem o odżywce aby to wzbogacić :D Ale jakie gainiery nie wiem o co chodzi może tak konkrety nazwy kumpel mi mówił że jakiś bulk by mi się przydał bo chudy jestem że mogę sie schować za kijem od miotły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
to że jesz dużo nie oznacza że dieta jest prawidłowa
skorzystaj z narzędzi na potreningu.pl i policz to co zjadasz
oblicz również swoje zapotrzebowanie kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 598
jak chcesz konkretnie nazwę to Mutant Mass moim zdaniem najlepszy, ale to chyba kwestia osobista :) Np. mój znajomy zrobił 0,5kg kiedy ja na jednej torbie to robię koło 5-6kg. Oczywiście z dietą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14314
uwierz ze nic tak dobrze na Ciebie nie zadziala jak dobra dieta, suple to nie sterydy zeby suple mialy sens i cos daly musi byc dieta dopieta, troche poczytasz o diecie dasz na forum rozpiske i bedziesz napewno bardziej zadowolony z efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
To ile ci przybędzie nie zależy od gainerów jak napisał wyżej @StDevon
Trening + dieta. Wszystko zależy od tych dwóch rzeczy. gainer to tylko i wyłącznie uzupełnienie.

Zmieniony przez - p3pe w dniu 2013-10-13 11:18:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
StDevon
jak chcesz konkretnie nazwę to Mutant Mass moim zdaniem najlepszy, ale to chyba kwestia osobista :) Np. mój znajomy zrobił 0,5kg kiedy ja na jednej torbie to robię koło 5-6kg. Oczywiście z dietą :)


Tak właśnie patrzałem na tą masówkę w sklepie tutaj na forum i była MutantMass + Creakong... Dieta spoko widzę tutja działów wiele wiec mam co czytać. Po suszeniu i kieszeniu sie ze wszystkim powiem wam że siłka to dobry sposób na wszystko mam w sobie tyle teraz siły nie pije ograniczyłem palenie papierosów a pale już 6 lat już zamówiłem sobie e-papierosa nie bedzie truł mojego organizmu tak jak normalne papierosy aż w koncu rzucę bo to jest najgorsze co może być apetytu nabiorę więc mam cele które chce wykonać i zerwać z nałogami i fałszywymi znajomosciami na siłowni jest na pewno lepsza atmosfera niż na jakiej kolwiek imprezie gdzie wszystko kusi w ilościach nie do pomyślenia teraz walka z własnym ciałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
kup sobie https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Mass_Activator-opis26680.html i po problemie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nitrobolon

Następny temat

Pierwszy spalacz.

WHEY premium