SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1984

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
Witam , mam 14 lat i moim zdaniem mam " za dużą masę ;p "
zastanawiam sie nad odżywkami na zbicie masy, tzw tkanki tłuszczowej i moje pytanie jest takie :
- co moge stracić biorąc odżywki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
no dobra. przyjmijmy, że zaczne biegać, że bede miał ten pas neopranowy( czy on cos rzeczywiście daje? ). gram w piłke już ponad 2 lata i dla mnie przebiec np. 2km to rzeczywiście nie jest dużo, a chce dać z siebie na prawde wszystko !!

Zmieniony przez - Dabuday w dniu 2008-11-17 23:41:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
PIENIADZE!!! popraw swoje odzywianie i zacznij uprawiac jakis sport(pika nozna ,koszykowka,bieganie)na odzywki, suplementy i silownie jestes za mlody.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
j/w

a biorąc odżywki raczej nic nie stracisz
zresztą one tłuszczu nie spalą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
Co to za ankieta ? :) jak bedziesz mial wiekszosc odpowiedzi na tak to polecisz i kupisz sobie odzywki ? Jestes za mlody . Narazie staraj sie biegac , jezdzic na rowerze , plywac i to regularnie . Skoncz ze slodyczami, z fast foodami itp. Efekty beda zobaczysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
no bo kurcze nie wiem co mam zrobić :(

gram w piłke, regularnie, 3 razy w tygodniu :)

no, ale to jakby nie chciało mi dać efektów :(

chciałbym mieć jakieś 'wspomagacze' .. hmmm? ;)

Zmieniony przez - Dabuday w dniu 2008-11-10 00:24:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 985
twoim wspomagaczem może być jedynie dieta !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26013
dieta plus interwały/aeroby
przestan jesc fast foody /słodycze w nadmiernych ilosciściach
[pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej:micha,bieganie,aeroby,i dobry trening i tego żaden suplement nie zastąpi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39
kurde chcialbym miec diete, ale sam sobie nie potrafie jej ułożyć ;/

nie znam sie na tym co ma więcej np białka, co tłuszczu,.. no nie poradze sobie ;/

trenuje 3/7dni w piłke i omijam fst foody szerokim łukiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Ale 66kg przy 171cm wzrostu to raczej normalna waga i przy w miarę racjonalnym odżywianiu i treningu spokojnie ją zbijesz. Tylko nie oczekuj że efekty będą widoczne z dnia na dzień.
Pozatym masz jeszcze sporo czasu zanim zakończysz fazę wzrostu a przez ten czas jeszcze wiele się może zdarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
66kg przy 171cm wzrostu? i co ty chcesz tutaj redukowac? Przeciez wage masz odpowiednia. Masz 14 lat, tak? i chcesz miec diete redukcyjna? uderz glowa w sciane i pomysl. Uprawiaj sport i jedz zdrowo, zdrowo nie znaczy mniej, organizm w tym wieku potrzebuje wszystkich mikro i makro skladnikow do odpowiedniego rozwoju. Zdeydowanie odloz kolorowe napoje, slodycze, fasty i inne ******ly nikomu nie potrzebne. Staraj sie opierac jedzenie na skladnikach naturalnych, jak najmniej poddawanych przerobkom. Zamiast batona, zjedz banana, pij sporo wody i uprawiaj sport. Ruch w tym wieku jest wskazany jak najbardziej.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementy?

Następny temat

Carbo Olimp 1000g

WHEY premium