SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena treningu na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4491

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

21

Waga

78

Wzrost

180

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

10 miesiecy

Uprawiane inne sporty

tenis

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
ronie220
Najczęściej porcja to 30g. Nie masz wagi kuchennej ?


Mam na zalaczonej plastikowe miarce 70 a waga wskazuje 25 gram. Waga dobra. Czemu tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Szkielet34232
ronie220
Najczęściej porcja to 30g. Nie masz wagi kuchennej ?


Mam na zalaczonej plastikowe miarce 70 a waga wskazuje 25 gram. Waga dobra. Czemu tak jest.


Bo to jest proszek czasem w miarce jest bardziej spulchniony czasem bardziej ubity stąd różnica. Dlatego zawsze warto używać wagi .

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Juz wiem. Mam jednostki cc. Przez pol roku myśląc ze lykam 30 gram lykalem 8. Dlatego paczka 700 gram starczala 3 miesiace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Szkielet34232
Juz wiem. Mam jednostki cc. Przez pol roku myśląc ze lykam 30 gram lykalem 8. Dlatego paczka 700 gram starczala 3 miesiace



To teraz masz jasność. Ale producenci najczęściej piszą na opakowaniu ile miarek to porcja.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Szkielet34232
Juz wiem. Mam jednostki cc. Przez pol roku myśląc ze lykam 30 gram lykalem 8. Dlatego paczka 700 gram starczala 3 miesiace


Panie kolego nie domyśliłeś się, że coś za mało Ci tego schodzi ? Choć czasem tak się zdarza ale przez to mogłeś mieć ciągle za mało białka w diecie chyba, że nie jadłeś tego za dużo.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Używałem mniej wiecej 4 razy w tygodniu wiec. W te dni zamiast 150 gram bialka miałem jakies 137
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Szkielet34232
Używałem mniej wiecej 4 razy w tygodniu wiec. W te dni zamiast 150 gram bialka miałem jakies 137


No to nie powinno być problemu bo to też nie jest jakaś duża ilość spożywana przez Ciebie więc się nie przejmuj.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Mija tydzien i waga stoi. Podnieś c wegle w dt i dnt ? Z 2600 na 2700 i 2900 na 3000?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6514 Napisanych postów 62307 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777707
Szkielet34232
Mija tydzien i waga stoi. Podnieś c wegle w dt i dnt ? Z 2600 na 2700 i 2900 na 3000?


Tak trzeba skorygować dietę, jak nie ma progresu w wadze to warto coś dołożyć żeby się progres nie zatrzymał na dłużej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja bym się wstrzymał, bo kilogram czystej masy buduje się tygodniami. Jeśli dołożysz kcal to możesz jedynie sie bardziej zalewać a mięsnie będą rosły w tym samym tempie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do oceny dla 17 latka

Następny temat

Ocena FBW

WHEY premium