SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
różnicy możesz nie czuć,z tego co się orientuje przed treningiem ww złożone ,po treningu proste ;p
po treningu jak najbardziej wskazane jest od razu zjeść carbo/owoc
Dużo osób bierze przed i po treningiem bcaa .
Nie będę się kłócił o tą kwestię bo sam nie biorę bcaa po treningu ,owoc lub łyżka miodu

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
http://www.muscleinfo.pl/katabolizm.a1455
poczytaj;] bo ja już to zrobiłem

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1627
http://kulturystyka.pl/piec-mitow-na-temat-katabolizmu/ a Ty poczytaj to... ja juz mam w ..... katabolizm nie używam żadnych bcaa ani ww prostych po treningu chyba ze czeka mnie ciężka praca i tyle. koniec tematu bo każdy ma inne zdanie ale to co ja mówie sprawdzilem na wlasnej skórze :) a to co Ty mi mowisz jest wymyslone po to... zeby jakos zarabial ten sport na siebie. proste. pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
ja też nie używam bcaa ,chyba że na redukcji to jak najbardziej .Podczas budowania masy nie.Tu się z Tobą zgodzę ,chodzi o to żeby $ się zgadzał dla firm produkujących suple.

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1627
uwierz .. bcaa na redukcji nic Ci nie da :) nie jednego znam co bral i potem spróbował bez i nic nie zauważył .. poczytaj trochę o mitach bo czas leci a wszystko sie zmienia . to tyle nie róbmy spamu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4546
Robiłem jednego roku redukcję bez bcaa i kreatyny ,popaliło dużo mięśnia.
Rok później zrobiłem redukcję jednak tym razem z bcaa i kretą,nie dużo mięcha popaliło a fat jak najbardziej;p
Każdy robi tak jak mu lepiej,ja testowałem na 2 sposoby,więc 3mam się zdania że na redukcji są przydatne
Każdy jest inny,ma inny organizm ,Twój reaguje tak ,mój inaczej proste !pozdro :)

I'll fight like never before !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To nie jest spam. Autorze, wstaw dietę w formie zrzutu potreningu.pl, poprawioną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 601
Nie wliczałem warzyw bo 1) nie liczą się do bilansu 2) bd często je zmieniał, ale w każdym posiłku postaram się żeby były.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ile wynosi Twoje zapotrzebowanie kcal? Gdzie owoce?
Nie musisz jeść akurat miodu po treningu. Gdzie są posiłki około treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 601
2700 kcal, ale nie wiem czy na samym początku jeśli nigdy masy nie robiłem mam kalorie podbijać czy wystarczy bilans na 0 + odpowiedni dobór makroskładników, o które też nigdy nie dbałem jakoś. Posiłkami okołotreningowymi są zazwyczaj posiłki nr 3 i 4, a miód piję po zejściu z sali. Dlaczego miód? Bo go akurat trochę mam, a jak się skończy to będę jadł banany albo wafle ryżowe bo ludzie pisali że się to nadaje jako uzupełnienie strat zaraz po treningu. Czy owoce gdzieś jeszcze mam wrzucić? Bo zjeść jakieś jabłko czy coś to żaden problem w sumie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 18 lat 89kg

Następny temat

Powrót po przerwie - redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium