SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
Witam zamieszczam diete redukcyjną która zamierzam wprowadzic w zycie w najblizszym czasie.Prosze o porady co zmienic, gdzie jakiś błąd.Jest to dieta na poczatek później z biegiem czasu zamierzam ujmowac kcal.Moje dane :
wzrost 175
waga 97kg
zapotrzebowanie wyliczyłem ze wzoru tego długiego i wyszło 2730kcal. Dodam ze bede chodził na siłownie 3 razy w tygodniu (fbw) i aero bede starał sie robic codziennie.w dni nietreningowe moze jakies interwały.

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jak wymiary u Ciebie (pas, ramię, udo, klatka)? Ile kcal dostarczałeś do tej pory?

trochę spory udział energii z tłuszczu

swoją drogą nie widzę sensu by utrudniać sobie życie 7-ioma posiłkami...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-01-02 19:20:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
No z wymiarami nie ciekawie, najgorzej z pasem 97 cm w najwiekszym miejscu ze tak powiem, biceps 41cm, udo 61cm, klatke 108cm. jesli chodzi o spozywane kalorie to nie wiem ale podejzewam ze duzo.Strasznie sie opusciłem przez ostatnie miesiąc duzo piwa jakis fast foodów wiec pewnie sie sporo nazbierało na dzien. a który

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
nacisneło mi sie enter przez przypadek....
a który posiłek połączyc w jeden najlepiej??

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja bym sugerował 4 - 5 posiłków max.

pierwszy np jaja, orzechy i spora dawka warzyw

kolejny ryba (makrela, łosoś), warzywa

potem potreningowy ryż/ziemniaki + mieso + gotowane warzywa i owoc na deser (jeśli trenujesz po południu a nie wieczorem)

potem znowu ryż/ziemniaki + mieso + gotowane warzywa i owoc na deser

ewentualnie zaraz po treningu można dorzucić szklankę mleka + owoc

wtedy większość węgli wypadałaby potreningowo

to przykład, oczywiscie inne dni mogłyby wyglądać inaczej jeśli chodzi o dobór pokarmów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
na noc więcej miałka 30g min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
*białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
trening raczej bedzie wieczorem koło godziny 19 albo 20 nawet jeszcze nie wiem jak to wszystko pogodze bo jestem świeżo upieczonym tatą i dosc ciezko z czasem.
nie chce zbyt duzo ww ładowac po treningu bo bedzie to posiłek dosc późno. na noc postaram sie zjesc twaróg z oliwą tylko ale wtedy jest krótki odstep od posiłku po treningowego... ciezko mi to wszystko ustalic dlatego prosze o pomoc...

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak trenujesz wieczorem, to po treningu jedz normalny posiłek, typowy dla pory po treningu, nie patrz, ze jest późno.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9978
a ten twaróg z oliwą jeszcze wrzucic do siebie czy to juz sobie odpuscic? a dieta jest zdatna na początek redukcji czy coś jeszcze jest do zmiany?

Prawdziwe potwory rodza sie w piwnicy:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
odpuść sobie twarogi z oliwą, bo to niepotrzebne udziwnienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puszkowane warzywa

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium