SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obiadki od mamy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Ja tak jem. Zrezygnowałem z placków ziemniaczanych frytek itp. Mama mi robi kotlet drobiowy (schabowy też zjem), kotleciki z indyka i do tego warzywka i ryż (tak sobie wynegocjowałem kiedyś). Możesz ustalić z Mamuśką co i jak.

Jak zrobi mi w domu gołąbki to też sobie zjem :) Ja tutaj tragedii nie widzę, grunt żebyś frytek co chwile nie miał na obiad. :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 905
Frytek w ogole nie jem także nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Spokojnie możesz zjeść . Wyliczysz plus minus do bilansu i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Poza tym, zawsze możesz przecież zasugerować coś mamie, żeby nie robiła np. kopytek pływających w tłuszczu słonecznikowym, a zamiast tego ziemniaki, kasza czy ryż. Podobnie z innymi składnikami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 905
A jejeczniczka na boczku na śniadania chyba spoko sprawa nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33122 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
router69
A jejeczniczka na boczku na śniadania chyba spoko sprawa nie
do tego daj dobry chleb i masz bardzo fajnie zbilansowany posiłek ( bardzo pożywny ) ale wszystko zależy jak prezentuje się reszta diety no i rozkład makro oraz ilosć kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 905
Żebym ja to liczył wszystko , jem więcej i wydaje mi się ze 4kg przytylem jak stanąłem na wadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33122 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
Więc jak nie bedziesz liczył to będą na pewno efekty nie zamierzone :) np. albo przytyjesz chcąc chudnąć , albo schudniesz chcąc przytyć , ale będziesz stal w miejscu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 905
2996 na 0 kcal potrzebuje ;) Więc tak z 3200 pewnie żeby przytyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zawsze mozesz pwoiedzieć żeby dla Ciebie trochę inaczej przyrządziła dany posiłek.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakas roznica?

Następny temat

Dieta nie działa

WHEY premium