SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O S T R Z E Ż E N I E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94585 Napisanych postów 364549 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669395
grochem o ściane.I tak nic to nie da pogoń za umięśnioną sylwetką,byciem dużym nie odstraszy 90 % małolatów od brania.Jak ze wszystkim co zabronione palenie,alko,narko itd każdy chce być modnym w taki lub inny sposób.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to panowie Cerber i Irko

jakie środki polecacie dla 19,20,21 latka zakładając że będzie robił 1 cykl rocznie
aby w przyszłości nie żałował...

na jakich środkach mają się opierać jego cykle
jeśli już mają takie występować

pytanie czysto teoretyczne

załóżmy jeszcze że od 22 roku życia już nie sięgnie po SAA



pytam bo widać że macie doświadczenie którym warto się podzielić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Zaczyna mnie to bawic..

pisze sie o mlodych ale czy starsi mysla ? czy serio bicie na drugi cykl gram testa z nandrolonem i jeszcze 2-3 srodkami ma sens ? skracanie drogi i np 12tyg on /4tyg of i znowu 12tyg bonba? wchodzi mlody na forum i czyta jakie to kozaki tu nie siedza - oni moga? ja tez moge !..
tak wiem zaraz sie zazcine glupi spam "jak bozia dala to mozna" etc.

pamietacie kolesia CWKS Legia czy jakos tak ? po 100tab mety byl kozak i skakal do ludzi z wiedza i sylwetka do jakiej on moze nigdy nie dojsc.. to jest przyklad czemu saa nie powinny brac dzieciaki..

pytacie o bezpieczny cykl ? nie ma takiego.. jak ma cos wyskoczyc to wyskoczy predzej czy pzniej. i kazdy z nas dobrze wie ze na 1cyklu raczej sie nie skonczy - chyba ze ktoszmieni priorytety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Małolaty sięgały po kox i będą sięgać bo chcą wyglądać jak ich idole którzy biorą kox i mówią im że mają nie barać bo też brali jak mieli 18 lat i to było be.
Skutki uboczne są większe lub mniejsze w zależności od dawek ale są zawsze. Najgorsze to nadciśnienie i związana z tym bezsenność, cuda jakie dzieją się z serduchem, fatalne koszmary na odblokach itp.
Chcecie żeby dzieciaki nie koxowały. To niech ich idole nie zaaczynają koxować w wieku 17 czy 18 lat. Niech na okładkach magazynów o sporcie widnieją normalni wysportowani ludzie a nie rozrośnięte daleko poza granice norm mięśniowe monstra z 3 % bf. To niewykonalne bo wiadomo w jakim kierunku idzie świat. Jak to mówił mutant Geralt świat ewoluuje albo się dostosujesz albo zginiesz .
A co do opiekuńczych państw skandynawskich to przeciwnie ten model jak najbardziej działa. Tam zapobieganie i leczenie uzależnień od substancji chemicznych jest najwyższe na świecie. Procentowo oczywiście.
VisnSFD
"załóżmy jeszcze że od 22 roku życia już nie sięgnie po SAA "
To tak mało prawdopodobne że aż niemożliwe.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Uwazam ze takie tematy powinny sie pojawiac gdyz im wiecej o tym mowimy,piszemy tym bardziej to sie utrwala malolatom i mam nadzieje ze nie jeden po przeczytaniu takiego tematu odlozy siegniecie po tabletke,strzykawke na pozniej...
a to dla nas bedzie juz sukces ze udalo sie nam kogos odwiesc od stosowania saa w mlodym wieku.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Aleks czy myslisz ze fotka w twoim avku odwiedzie mlodego przed dojsciem do takiego wygladu /?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Panowie same zmiany hormonalne nie odstraszą nieświadomych, był całkiem niedawno fajny temat tutaj w dziale z forum us. o gościu który bił aptecznego winsa, ale przyszedł stan zapalny >-> ropień >-> i cięcie ! jak ktoś widział foty jego pośladka którego przez pół nie było to wie jak to zniechęca ( przynajmniej chwilowo )

Lepsze tematy z przestrogą o skutkach, niż zakładane o pierwszym cyklu z metki którego i tak były zawsze wysypy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
VinsSFD gdybym mogl cofnac czas to przez pierwsze 6-8 lat treningow nie siegnalbym po nic, skupilbym sie na diecie i treningu, pewnie a raczej na pewno osiagnalbym lepsze wyniki niz na saa z wiedza jaka posiadalem, podlewalem ziemie i jedyne co wyroslo to chwasty bo nic wczesniej nie zasialem, srodki jakie moglbym stosowac to tylko takie, po ktorych nie mialbym przymusowej lysej paly i zarosnietego brzucha w wieku 25-27lat, futro to nie problem bo jest laser ale na przeszczep raczej sie nie wybieram albo jeszcze nie, czym czlowiek starszy tym bardziej sie dowiaduje jakim byl baranem, na kulturyste nigdy zapedow nie mialem, co chwile mam ochote tym pyerdolnac i dlaczego mi to nie wychodzi? uda sie na rok-dwa i chooj, znowu wbijam
ile osob dlugo trenujacych przyzna sie, ze poprawnie wykonuje wszystkie cwiczenia? caly czas jest cos udoskonalane/poprawiane, dieta tez jest latami ukladana zanim sie dowiemy jaka jest idealna do celu i danego czlowieka itd a tu wpadnie spik co cwiczy rok i on ma diete na tip-top, treningu to by mogl zawodnikow uczyc, wiem jak jest bo tez bylem malolatem co w pol roku wskoczyl na wadze o +20 (z 50 na 70 ) kilo i mu sie w glowie poyebalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Luk122 a wiesz ze mialem 28 lat jak siegnalem po doping.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ja wiem ale czy mlody bedzie wiedzial ?

wybacz ze wycieczka w Twoja strone ale wlasnie o tym sie pisze..

oni dążą do bycia takimi a odżywki? po co to komu..

taka prawda..

ps i te nie blokujace ph ;)

irek ale tak mozna ciagnac.. czy to cos zmieni ? mnie bedzie cieszyc jak chc jeden osiol wejdzie w ten temat i znowu zacznie czytac o koksie bo najda go watpliwosci..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krępujące pytanie

Następny temat

odblok

WHEY premium