SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O S T R Z E Ż E N I E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Smok bardzo udana interpretacja

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7764
Można na wstępie jakieś obrazki wstawić, które by skłoniły do myślenia przynajmniej część osób... zresztą każdy sam najlepiej zna swój organizm, swoje możliwości i swoje cele... i każdy sam musi wybrać i później ponieść tego konsekwencje...








"Nie dyskutuj z d****em: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Tłuszcze - Kompilacja --> http://www.sfd.pl/Tłuszcze_-_Kompilacja-t464716.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
Wawel - umarlem.

eot.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
wawel dobre

Zmieniony przez - st_ w dniu 2009-01-08 10:00:07

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 189
wiekszosc potepia stosowanie koksu, a sami zaczynaliscie w wieku 15-18 lat... gnojek jak ma koksic to i tak bedzie, nie wazne czy zobaczy zdjecia , czy przeczyta jakies wypowiedzi

takie tematy sa bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12309
a temu na zdjeciu B co do **** sie stalo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 493 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4853



Wyglada to jak by ktos na niego dzem truskawkowy wysypał...


Nieciekawie

Jestem jak gwiazda z getta, gorący jak Etna
Wybuchowy jak etta i jej bomby, rakietta
Szybki jak kometa, szalony jak Charlie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
ja wziołem tez w wieku 18 lat i załuje ale to było 100 metanabolu wiec nie az tak zle (ale i tak nie ma czym sie chwalic bo to i tak głupota) ale jak słysze ze niektorzy juz walili ome deke,enana,mete,vino,w moim wieku badz tez i młodszym to mysle że ze mna nie jest najgorzej .Ale tak to juz jest chce sie wziac takie rzeczy ktore sa zakazane bo to jest wieksza ciekawosc dla osoby młodej , jak to Mowia no wezzz wez nie bądz gorszy ... tak wlasnie wiekszosc młodych ludzi postepuje

ja obecne jestem 14 miesiac off i czuje sie bardzo dobrze i jak narazie nie zamierzam czegokolwiek tykać ,

Zmieniony przez - Turysta16 w dniu 2009-01-08 17:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
Też zaczalem w wieku 18lat. teraz mam 22,5 i mialem juz z 5 cykli. pierwszy to bylo chcyba 70 metki(reaktor).Skutki jakie zauwazylem to tutro na brzuchu klacie i plecach(teraz na depilacje musze chodzic)rozstepy(naprawde ***owo to wygląda) szybko rozna mi wlosy i paznokcie. planuje zrobic ostatni cykl w maju i na tym zaprzestac bo predzej czy pozniej moze cos nie wytrzymac. Ja zaczalem brac poniewaz cwiczylem ze starczymi kumplami i chcialem im doruwnac sylwetka i sila i to byl blad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Przyklad z zycia wziety: mialem wtedy z kumplem po 17 lat i nie interesowalem sie kulturystyka prawie wcale. Kumpel postanowil wejsc na bombe, opuchl masakrycznie, no i nie powiem, bo jakis tam szacunek zdobyl (byl ekto, wiec zalal sie jak prosie - w bluzie wygladal na calkiem sporego). Porozmawialem z nim o tym i bez zadnych tajemnic opowiedzial o swojej pierwszej kuracji. Mowil ze minimum trzeba wydac 1000zl zeby byly jakies efekty. Srodki: prolo, oma, deka, meta. Co mnie najbardziej zaciekawilo to trwanie cyklu - 5 tygodni. Dluzej sie podobno nie oplaca, bo nie ma juz przyrostow. Jak zaczalem sie tym interesowac to przypomnialem sobie pogadanke z ziomkiem i sobie tak pomyslalem: 1000zl za ome, prolo, deke i mete? Przeciez musial miec tego po kilka paczek, wiec dawki lekko wychodzily po 2g testosteronu na tydzien (do tego deka mogla byc testem), mety 200 sztuk i on to wszystko wrzucil w siebie w 5 tygodni. Organizm ma prawo sie zbuntowac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krępujące pytanie

Następny temat

odblok

WHEY premium