SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O S T R Z E Ż E N I E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
irko sprawdz pw

joy ale co da nawet jak bedzie miał te 18 lat i będzie koksował to przed skutkami takimi jak wspominał chudy sie nie ustrzeże


Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2009-01-06 23:45:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
chudy no innego pomyslu nie mam bo nie jest realnym aby to ograniczyc bo to internet!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomasik piszesz by nie spamować, używasz wulgaryzmów a sam spamujesz. Ogarnij sie i nie pouczaj kogoś skoro sam sie do tego nie stosujesz.

Przecież na forum jest sporo osób które zaczeły koksować w wieku <18 niech one sie wypowiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
No ja tez zaczalem w wieku 18 lat i zaluje.
Bez podstawowej wiedzy o treningu/diecie/ niemowiac juz o dopingu.
Jakie zmiany - polowa wlosow na glowie co przecietni rowiesnicy, futro na calym ciele, tradzik (na szczescie tylko twarz), do tego czesto z niewiadomych przyczyn problemy z erekcja, oraz podstawowe badania, jakbym mial 45lat, a mam ledwo ponad polowe...

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16937
nikt nie bedzie sie martwil o kogos maja glowki niech troche mysla, ja juz dostalem bana za gowniarza jak go zjechalem gdy doradzal przy rozpisce i udawal Salamona, dopisuja sabie po 18-19 lat a w ich tematach mozna znalesc " czesc mam na imie jasiu cwicze od 2 tyg. , mam 13-14 lat jaka odzywke kupic itp" na glupote nie mam rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Widze ze tu same mądry glowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
zaden nieletni tu rozpisek nie dostaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Panowie nie przesadzajmy, ja mialem futro dlugo przed kontaktem z ph/saa, niektorzy rodza sie malpami.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
aja ci powiem ze ch*ujowe te twoje myslenie i jak masz takie cos pisac to lepiej wypjerdalaj

pewnie to jedna z lżejszych wersji tego co chciałeś mu przekazać?
Zadał kulturalnie pytanie dotyczące tematu i dostał odpowiedź - "wypjerdalaj". Pogratulować elokwencji.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
cerber sog za konkretna wypowiedz .

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krępujące pytanie

Następny temat

odblok

WHEY premium