SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O S T R Z E Ż E N I E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
Najlepiej zeby informacja ta byla podwieszona i dodawana do kazdego nowo zarejestrowanego forumowicza dzilu doping.
Panowie,moze i nawet panie moje doswiadczenie jest dos spore i z obserwacji wynika,ze osoby ktore mnialy przygode z saa przed ukonczeniem 18 roku zycia maja powazne problemy zdrowotne
BEZ WYJATKU!!!!!!
Los was samych lezy w waszych rekach ale czesto szybsza chec zdobycia paru kilogramow miesni wiecej,wycisniecia kilkudziesiaciu nawet kilo i polepszenia wygladu nie jest warta nieodwracalnych zmian hormonalnych w nieuksztaltowanym jeszcze organizmie.
Napisalem te kilka zdan,poniewaz notorycznie mam zapytania od osob zbyt mlodych o przykladowe schematy. Dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 312
fakt faktem że każdy zazdrości tego jak ktoś w szybkich czasie rośnie i nabiera masy ale wszystko ma skutki uboczne znam takiego jednego który ładował koksy od 16 lat teraz ma w sumie 22 lata jest obecnie w wojsku ale zamierzają go stamtąd odesłać bo koleś nie morze biegać problemy ze stawami itp no ale w rzeczywistości jest naprawdę potężny, ja sam mam 19 lat i bardzo zazdroszczę jak koledzy chodzą na siłownie biorą sterydy i w szybkim czasie nabierają masy a gdy się widzi ich na basenie lub nad wodą bez koszulki to naprawdę robi wrażenie ale najważniejsze jest zdrowie sam nie biorę sterydów i nie zachęcam a masa sama przyjdzie po 21 roku życia zaczyna się przerost klatki piersiowej przestaje się rosnąć i nabierać masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukasz oni i tak nie zrozumieja...

Maja podobne ostrzezenie w sumie w banerze w czolowce. Gowniarze zawsze brali i beda brac zeby zaimponowac kolegom z gimnazjim. A to co sie zakazuje jest jeszcze bardziej kuszace zeby sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
Pewnie że warto podwiesić,ale....i tak bedą pytać co brac żeby szybko przytyć,urosnąć,a wiek często 16-18 lat,,,

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Było / jest.
Nie ma potrzeby obklejania się tym na okrągło.
Czy będzie 1 czy 15 notek będzie bez zmian.
Niestety...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
krzykacz ma racje!
a po drugie to rodzice powini pilnowac gowniarzy,a nie sfd.

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
W takim razie skasujce ta notke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
rodzice powinni nauczyc myslec bo myslenie nie boli ale tępe osły dowiaduja sie dopiero po 25-40 roku zycia jak juz jest zapózno

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
i tak kazdy stara sie jak moze zeby jak najmlodsi nie siegali po saa.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30754
w temacie mozna dopisac O S T R Z E Ż E N I E dla małoletnich baranów

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1411
heh pytanie mam 17.5 roku:) nie nie , nie zamierzam juz teraz sigac po koksy;)
Mam pytanie , bo na niektorych stronach pisze ze nie nalezy siegac przed 21 rokiem zycia , bo wtedy tak samo Ci poryje uklad hormonalny prawda to?? , narazie mi sila idzie ładnie masa tez , wiec jade na odzywkach ale nie wiadomo kiedys to sie skonczy:)
Nie wiem co o tym sadzicie
Futurebody - pozwol ze zapytam w jakim wieku zaczales siegac po koksy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to dzial od 18 lat = BAN

Dziekuje za uwage.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krępujące pytanie

Następny temat

odblok

WHEY premium