SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OPINIE xtreme NAPALM

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4210
Produkt slabiutki, smak dobry ale dzialania nie odczulem wogole, duzo mu brakuje do czołowki boosterów przedtreninogwych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28367
smak: 8/10 w porównaniu do WF o wiele lepszy ;)
rozpuszczalność: 9/10 bezproblemowo
działanie: mrowienie na twarzy przed treningiem ;p na treningu troszke mocy było więcej

Train hard...to the pain...like a freak!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Kiedy bedzie do kupienia?

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Moze to mi psycha takie fazy wkrecala ale mrowienie i gesia skorka po kazdej serii (plecy+bic) Cwiczylo sie ok ale po odsatwienu ciezaru czulem ostre j*bniecie w czache i mialem wrazenie ze zaraz zemdleje.

Smak: 7/10
Rozpuszczalnosc: 7/10
Dzialanie: 7/10 pobudzenie bylo ale mialm dziwne fazy opisane powyzej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
panowie takie małe pytanko-jak myślicie czy jest szansa uzyskać próbki za kupony z md, jeśli w nowym numerze są kupony na próbki białka??czy kupony można wymieniać tylko przez miesiąc w którym wyszedł dany numer??bardzo proszę o odpowiedź kogoś obeznanego, bo trochę mi się tych kuponów nagromadziło i jutro jadę wymienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24630 Napisanych postów 68291 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538511
arek nie mozna juz dostac za kupony probek napalmu bo sie skonczyly juz no i byly na miesiac listopad, teraz sa na probki bialek
info- faftag (poznan)

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 460
Ja uważam, że próbki powinny być dołączane z gazetą. MD i tak jest foliowana więc nie ma problemu, za to jest problem z otrzymaniem za kupon np., jesteś z małej miejscowości, ile razy podjeżdżasz do sklepu i ci mówią że się skończyły i że będą za tydzień? Szlag człowieka trafia!!!

go hard, or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336127
smak gitara
samopoczucie ok
ciśnienie ok
bardzo trzezwe myślenie

polecam

a na pompe to jest trening najlepszy
i dobre żarcie


Zmieniony przez - Bull w dniu 2009-12-03 09:58:13
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Mialem szczcescie dostac kilka probek tego produktu i musze powiedziec , ze to rewelacyjny produkt

Smakowo w porownaniu do innych tego typu produktow swietny 10/10
Pobudzenie i koncentracja na treningu rowniez znakomite 9/10

Dziala na mnie porownywalnie jak kiedys NOX PUMP Doriana z tym , ze tego nie dalo sie wypic Napewno NAPALM jest godnym uwagi produktem !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Rozpuszczalność dobra, na smak nie patrzę, na działaniu bardzo się zawiodłem-mocno rozreklamowany produkt, nie wart uwagi jak dla mnie (niestety).

Zmieniony przez - KOTC w dniu 2009-12-20 00:52:00

[][][]--140kg--[][][]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mś Białystok - w Nowym Numerze

Następny temat

Fitness Authority Grand Prix i Fitness Model

WHEY premium