SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP nr 1 w Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
baha - duzo osob kupuje suple ' zza wody' ale zauwaz ilu osob przybywa - a poczatkujacy kupi to co znane i ma reklamy- OLIMP, i pelno takich osob, a jak przyjdzie mu po gainerze 2 kg masy to kupi znowu tego samego bo "dziala" i tak dalej
bardzo duzo osob nawet doswiadczoynch kupuje olimpy - nie oszukujmy sie ma dobre suple/ smaki. ma swojąOLIMP TEAM a jak luzdie widzą pudziana czy jakiegos tam strzelisnkeigo - no ile osob chce być tacy jak oni, nie maja pojecia i kupuje tylko to co oni reklamuja - olimp. takich osob jest 100 x wiecej minimum niz tych zaawansowanych jak chocazby ty czy Bul, itp ktorzy sa smakoszami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja obecnie stosuje stale witaminy olimpa
sa ok
wierze w to co sprzedaje firma
mam zaufanie co do skladow

tego nie kwestionuje,
z pewnoscia jest to najlepsza polska firma

jesli ktos stosuje gainery
to zdecydowanie tez oli moge polecic

bialka juz nie bo sa zbyt drogie i niesmaczne
za te cene mozna miec wypasy


spalaczy dobrych brak

stack jeden konkretny: cp

omega; znakomita!

mineralowe dodatki itp -swietne

z racji ograniczen legislacyjnych nic ciekawego i inowacyjnego
po za wymienionymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Zgadzam się w 100% z Czarnuchok'iem, sam czekałem na przesyłkę do sponsorowanego testu około półtora miesiąca, zresztą nie ja jeden... i tutaj mimo interwencji różnych osób (dzięki chłopaki) jest jak jest. I nie jest to jednorazowe zdarzenie, to była zwyczajna powtórka tego co już miało miejsce.
- i to sa fakty...

Marka niewątpliwie najbardziej kojarzona w tej branży. Jak już zostało powiedziane... "Badania "Laur Konsumenta" zostały przeprowadzone już po raz trzeci metodą "face to face" oraz poprzez sondaż telefoniczny w gospodarstwach domowych i polskich przedsiębiorstwach. " - mówi samo za siebie.

Jakby ktoś zadzwonił do mojego ojca i przeprowadził sondaż to mimo, że ojciec rzadko widział u mnie produkty Olimpu, to jestem pewien, że by powiedział właśnie "Olimp" bo firma kładzie duży nacisk na promocje i reklamy i tyle... Porównując produkty do produktów innych firm, może przebija je pod względem "popularności", którą zyskują przez reklamę ale pod względem "działania" już nie koniecznie. Bul podał świetny przykład na spalaczach... (dział testy zaprasza).

Jestem ciekaw jaka część biorących udział w sondażu rzeczywiście jest konsumentami - dosłownie.


Wykrzykników jest 49 a nie 50 - to tak na poprawę humoru.

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
niech to zmieni temat postu i doda wykrzyknik zeby w****ic chaczyka


warto dodac ze olimp to jedyna firma ktora jest ... wszędzie. inne konkurencyjne f-my jak trec itp spotkamy w jakims KiF i tyle.. a olimp jest i w prasie branzowej- kulturystyka /strongman , takze sztuki walki - w tych dyscyplinach czolowi zawodnicy "naleza" do olimpa -a wiadomo jak kazdy kocha zwyciezcow

apteki - nierzadko widuje sie w nich jakies omegi3 czy witaminki w tym olimp (no i jeszcze z tych "silownianych"firm to moze nautrell w aptece sie spotka)

co wiecej - gazetki kobiecie - pelno reklam therm lineow itp przykaldy i tytuly gazet mozna mnozyc

nie ma co dywagowac -olimp 'JEST i BEDZIE' wygrywał ów konkurs i dlugo nikt mu nie zagrozi

a to czy jakas firma ma lepszy sklad czy smak bialka odlozmy na bok bo to nie jest konkurs na 'najlepsze pączki" organizowanego co roku w tlsuty czwartek przez gazete expressu ilustrowanego]



Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-07-14 23:51:55

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-07-14 23:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez kupuje "troche" supli , swoje zjadłem, a o takiej ankiecie czy coś nie słyszałem nigdy, nie mam pojęcia kto głosował na o lub inne firmy...pewnie ludzie ktorzy nie maja z tym nic wspolnego lub tylko troche, dla mnie troche naciagane to wszytko, taka mała propaganda dzięki ktorej stado sezonowców znów zacznie więcej kupować...nic kazdy sposób jest dobry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty tez nie głosowales?
to kto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
apokalipsa podobno

ponad tysiąc razy.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie podkladaj mu "świni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
przepraszam

pisząc to spoglądam na aakg i bcaa , wycinając szybko punkty za które moja dziewoja sobie cosik zakupi, chyba sztuce czy inne badziewie.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endorfiny - inne środki przeciwbóle?

Następny temat

GASP bluza 1,2 IBS HOODIE ???

WHEY premium