SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP nr 1 w Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Mietas- ja nic nie zalatwie bo jestem poblazliwy, a usmialem sie sam niezle z niektorych "trzezwych ocen"...
W piety narazie Ci nie pojdzie bo byloby to na pograniczu gry nie fair- z mojej strony, dlatego wole przyjac "nowy-stary" avatarek i uchodzic ze blaznuje czasem niz "faulowac".

to czy bedziecie kupowac czy nie nie powinno miec najmniejszego znaczenia, trzezwa ocena jaka mam nie powinna brac tego wogole pod uwage.

razi mnie jeszcze jedna rzecz- nie mozna nikomu zarzucac, ze jest za mlody itp. By mogl cos nalezycie ocenic bo takowa ocena jest tylko czesciowo kwestia wieku, jest to duzo wiecej kwestia zdolnosci prawidlowego dostrzegania i przetwarzania zarowno swoich jak i cudzych doswiadczen- wiec nie trzeba pol zycia lykac supli aby wyrobic sobie prawidlowa ocene.
Trzeba takze miec troche wiedzy teoretycznej.
Zreszta wogole podejscie niemal z gory eliminujace zdanie kogokolwiek czy mu umniejszajace bez szczegolnie uzasadnionego powodu jest juz graniczace troszke z zarozumialoscia...

reasumujac mysle, ze Olimp w naszych warunkach/bo to nie Ameryka gdzie rzeczy gorsze od sterydow uwaza sie za suple/ wypada zdecydowanie najlepiej.
A sam fakt i wynik tej ankiety choc napewno to potwierdza to jednoczesnie jest nastepnym znakiem/tak licznym jak liczne sa gwiazdy na niebie/ obok ktorego nalezy przejsc jak do najnormalniejszej rzeczysitosci, pomimo pewnych "sprzeciwow"- ale przeciez nie da sie zaprzeczyc, ze jutro bedzie nowy dzien...

swoją droga dostrzeam także właściwe wnioski- dziwie sie wiec skąd ocena juz skłania sie ku niewłaściwemu...?

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-07-15 19:50:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uroczo ujęte

ale nadal nie otrzymałem tego o co prosiłem

czarne na białym
wiele wyjaśni

tak jak np nie pyskujemy na prolongatum a oddaliśmy je do labsa i zapłacilismy za test
to beda fakty
i jestem prawie pewien dobrego wyniku ( dla firmy i userow)

panie Apok

dazymy do prawdy
walczymy z robieniem wody z mozgu i oszustwom marketingowym, naciagactwu

drazni nas układanie i wpływanie na opinie

tak jak jeden thermilne nie decyduje o tym ze nutri to najlepsze suple na polskim rynku

zatem taki laur to FIKCJA I BZDURA w takim ukladzie
to sa tez fakty

Nie uwarzasz,ze gdyby w pierwszym poscie podano info o tym
iz zgloszono wymieniony produkt i to jego zasluga jest LAUR bylo by uczciwiej i bez fikcji

podano na tacy zupelnie inne info
tak sie urabia opinie i wplywa na ludzi
nie jest to do konca uczciwe

Imponujace wplywac na malolata
urabiać przyszlą klientelę takimi metodami
Tanie techniki
Tutaj znajdziesz lepsze, tez dobre forum
http://www.nlppolska.pl/forum/


Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2007-07-15 20:26:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Bul- a jakie masz info o tym konkursie/tylko tyle o czym domniemywales wcześniej/?

jeżeli masz tylko pogloski i domysły to zamiast dążenia do prawdy sam robisz luziom wode z mózgu- ja tu ani nie doczytałem sie niczego na poparcie tezy ani na jej odrzucenie.

rozdzielasz/cie/ "skore na niedźwiedziu" bo tak najwygodniej.

jak narazie to jałowe polemiki i nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
slawle ty przeczytaj pierwszy wpis chociazby samego Nutrifarmu na 1 stronie a nie tylko temat posta...
to nie byl konkurs "porownanie asortymentu i jego jakosci firm produkujących suplementy diety na rynek polski"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Apoku
obecnie wiem lekko wiecej niz napisano w pierwszym poscie
tym manipulatorskim

a jesli moje hipotezy
okaża sie nieprawdziwe

to i tak zyskuje
jako konsument

ale natomiast jesli Ty wiesz jeszcze wiecej to przedstaw fakty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Bul, ale tu raczej nie miejsce na hipotezy, żądasz faktow a hipotezy to nie fakty- a nie podaleś chyba żadnego ściśle odnoszącego się do treści tematu -jeżeli sie twoje czy inne hipotezy urzeczywistnią to bedziemy o nich rozmawiać oczywiście, jeżeli nawet są jakies fakty to nikt ich nie przedstawił, jak wspomniales same hipotezy- jakżesz więc mozna wydać wyrok- tym bardziej mówic o oszustwach...
nie sądzisz chyba, że jakiekolwiek ankiety pozbawione sa mankamentów- lecz trzeba rzetelnie to ujac i udowodnić jeżeli ma to byc wiarygodne i uczciwe/o co chyba zabiegasz/.

podejrzliwość/pewnego rodzaju i nie przesadna/ jest zawsze tym co powinno istnieć- wlaśnie dla dobra jako konsumenta, ale mysle, że i tu rozsądek powinien przeważać- co juz określilem powyżej/dopóki sie domysly nie rozwieja lub odsłonią/.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-07-15 21:20:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
a jakie masz info o tym konkursie/tylko tyle o czym domniemywales wcześniej

hmmm tu nie chodzi o info, tylko o to, ze nikt z tego forum, na ktorym udzielaja sie ludzie delikatnie mowiac siedzący w temacie supli, o takim konkursie nie slyszal...
a to raczej o czyms swiadczy...
i to na pewno nie o tym, ze ludzie udzielajacy sie na tym forum nie interesuja sie rynkiem supli...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-07-15 22:45:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
tez tak uwazam

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
behehehe Apoko kompromitujesz sie i chcesz nas posadzić na końskie g****, a to sie niestety nie uda.

powyżej masz dlaczego.

konkurs ten nie jest dla nas niczym reprezentatywnym i być nie może, brakuje faktów.

proste jest już?

a do Ciebie dzwonili z ankietą ?? hahahaha żenada.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endorfiny - inne środki przeciwbóle?

Następny temat

GASP bluza 1,2 IBS HOODIE ???

WHEY premium