SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP nr 1 w Polsce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
podobno zawiśc to narodowa cecha Polaków...i chyba napinanie się do hiper rozmiarów

mam nadzieje, ze Ty socjologiem nie jestes, bo kiepsko by to wróżylo przyszlosci tej nauki...

przez zawisc w tym przypadku rozumiesz pragnienie wiekszosci forumowiczow by rowniez taką nagrodę otrzymać?
Czyli rządu tez nie mozemy krytykowac, bo jestesmy zawistni?
Ale mniejsza o to - jestesmy konsumentami...
wydajemy grube tysiące na odżywki tej firmy i bedziemy ją sobie krytykowac ile nam sie tylko zachce...
bo krytyka buduje lepszą jaosc, o ile jest konstruktywna...
a glaskanie po glowce i lizanie sie po ****ach, doprowadza do zastoju...

jak rozumiem podobaloby Ci sie to forum, gdyby pod komunikatem Olimpu byly wypowiedzi w stylu "Ojej, jak fajnie" "Super, gratuluje, oby tak dalej" oraz "Dla mnie jestescie najlepsi, cenie Was bardziej niż swoją matkę"...
Wtedy Twoje pragnienie cieplego sokoju i błogiej sielanki zostaloby zaspokojone...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2125
uwazam, tylko, ze firmie, która:
zaczęłą kształtowac rynek odżywek w Polsce (wczescniej były tylko rapidy z Polfy Kutno),
wprowadza pewne nowatorskie rozwiązania w zakresie produktu i marketingu (blistry, mega capsy, konkursy z hologramem),
proponuje preparaty, których na rynku wczesniej nie bylo, kooperując ze znanymi producentami surowców (Albion)
organizuje konferencje szkoleniowe
zawiera kontrakty reklamowe z zawodnikami rozpoznawalnymi(Pudzianowski)
reklamuje się szeroko w prasie, nie tylko branzowej
pojawia sie w innych punktach sprzedazy poza siłowniami i sklepami kulturystycznymi
nalezy się odrobina szacunku...
bo dzieki takim działaniom zainteresowanie rynkiem suplementów jest coraz bardziej powszechne, a korzysta na tym nie tylko olimp, ale równiez ich konkurencja oraz ludzie zyjący z "fit biznesu".
Przynajmniej jest do kogo pisac na tym forum...
A krytykowac kazdy moze, byle konstruktywnie. Zwłaszcza rząd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szacunek to niech oni mi oddadza poprostu pytając o zdanie/ankiete, chocby dlatego ze wydajemy setki euro/złotych na olimpa itp wiec....ja juz szacunek oddałem, kupujac ich suple, nadal nikt nie potrafi mi odpowiedziec na pytanie dlaczego ankiety nie bylo na forum? Przecież to totalne dno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
"Dla mnie jestescie najlepsi, cenie Was bardziej niż swoją matkę"

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Big rav- wielki sog ci sie nalezy za rozwazne podejscie do tego wszystkiego co tutaj sie odbywa...
Czlowiek czasami jest tak absurdalny w swoich poczynaniach, ze jadem razi nie tylko przeciwnikow ale nawet i siebie samego...

wiele tu widze cech bardzo niezdrowej krytyki...

a pytanie czemu nie bylo ankiety na forum, czemu nie bylo u mnie w domu... -to nie wybory prezydenckie zeby kazdego w nich ujac.
Nie mozna zapytac wszystkich z osobna, nawet wszystkich grup- chocby siedzialy w temacie/jest to fizycznie niemozliwe/
Uznac nalezy to za wyraz niedojrzalosci do spraw zwiazanych z krytyka wlasciwa - jak i okazywana we wlasciwej formie...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-07-20 13:59:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Czlowiek czasami jest tak absurdalny w swoich poczynaniach, ze jadem razi nie tylko przeciwnikow ale nawet i siebie samego...

To ciekawe zjawisko socjologiczne...
podobnie ciekawym jest np. to, że pewnie ponad setka stałych userów tego forum ulega jakiejs zbiorowej konfabulacji... mianowicie coś sobie, zupełnie bez uzasadnienia, ubrdała, że apokalipsa jest związany z Olimpem i ewidentnie działa na ich rzecz...
czego to sie człowiek na forum nienaogląda

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dalsza dyskusja nie ma sensu, odpowiedzi z dupy i nieadekwatne do zadawanego pytania, malo maślane, coś w stylu polityki, polityk prawdy ci nie powie ale tez nie skłamie...bullshit...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Vladek to ja jestem źródłem tej konfabulacji.

na pewno inni tak nie myślą.
Apok jest obiektywny i rzetelny, nalezą Mu się brawa i sogi!

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
wreszczie dobrnalem do konca tematu

ogolnie z punktu widzenia marketingowego pewnie ta nagroda zostanie wykorzystana w reklamach i klienci to podlapia

pamietajcie ze ok. 1-5% osob kupujacych suplementy maja jakiekolwiek podstawowe pojecie o nich, reszta to osoby ktore wierza reklama, sprzedawca, koledze, trenerowi, instynktowi, wrozka i czego sobie tam nie wymysla
Pisze to z cala odpowiedzialnoscia jako osoba ktora juz dobry kilka latek obraca sie w tym srodowisku, zapytam jeszcze raz czy warto produkowac suple dla tych 1-5%? Stancie po drugiej stronie jako wlasciciel takiej firmy... jak brzmi odpowiedz? Licza sie pozostali coz taka prawda, nie ma przebacz kazda firma dba o swoje interesy i dazy do zwiekszania zysku.

Jeszcze jedna sprawa co do porownywania supli "naszych" z tymi np. zaa oceanu, wiele razy rozmawialem o tym ze Slawkiem Ambroziakiem, problem napewno nie lezy w zlej woli Olimpa a legislaturze, poki prawo sie nie zmieni to jakis mega cudownych substancji nie spodziewalbym sie. Dobrze, ze malymi kroczkami pojawily sie nowe substancje, ktore wczesniej hulaly zaa oceanem jak aakg, jablczan cytruliny itp. Szkoda, ze ze sporym opoznieniem ale procedury prawne sa niezwykle czasochlonne, a branza suplementow diety blyskawicznie sie rozwija. Jak to Slawek mowil czesto jest tak, ze jak uda im sie cos przeforsowac juz nie jest to wcale hitem, gdyz pojawila sie nowa skuteczniejsza substancja i tak w kolo macieja Pamietajcie ze Olimp jako producent troche inaczej prowadzi sprzedaz niz firmy dystrybujace konkretne firmy zaa oceanu.

Son co do nobla za nitrobolon to u mnie bylo kilkunastu takich madrych
Od razu nasuwa mi sie smieszne zajscie z liceum kiedy Pani od polskiego mowi ze Wislawa Szymborska otrzymala nagrode nobla, a koles wychyla sie z lawki i pyta sie z ktorej ona jest klasy? <lol>

Pozdrowienia
Góral

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale ci od konstruktywnej krytyki i tak powiedza, ze to i tak wszystko wina Olimpa.

jak slonce na niebie- tak jest i bedzie!

bo nie kazdy pojmie, ze nie tylko on/w swych wywodach/ sie liczy...



Mietas- patrz zawsze na to co ktos pisze a nie jak go postrzegasz- inazej zawsze łatwo popaśc możesz w błąd- juz na wstępie.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-07-20 19:09:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endorfiny - inne środki przeciwbóle?

Następny temat

GASP bluza 1,2 IBS HOODIE ???

WHEY premium