SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nogi na ulicy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
mi to odruchowo wychodzi jakos a jak mialem akcje ze szarpalem sie z dwoma to jakos niespecjalnie mi sie spieszylo do parteru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam uwazam że najskuteczniejsze to są szybko wykonane kopnięcia i nie ma znaczenia czy jest to kolano czy jakies inne czy nawet obrotowe ważne zeby były wykonane szybko i dokładnie i dochodziły celu wtedy to nie ma znaczenia jaki rodzaj kopnięc sie ywkonuje ale tak czy inaczej sie wygrywa :P dziekuje to wszystko :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
eee ja wiem jedno po % ciezko na nogach ustac przy wysokich kopnieciach

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
no ninjak nie zgodze sie ze kazde kopniecie szybkie prowadzi do wygranej bo kopniec sie wcale trudno nie blokuje jak ktos jest przygotowany dowalki i na ulicy boczne , frontalne lub wysokie okrezne bardzo latwo moga zgubic

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Breg: po % to ciezko ustac nawet przy uderzeniach .
A z doswiadczenia i obserwacji wychodzi mi, ze na ulicy najlepiej sprawdzaja sie:
-frontal
-strzal z volleya (cos jak frontkick nie wiem jak to opisac ale kazdy wie o co chodzi)
-kolanka
-lowkick (ale trzeba dobrze umiec)

A moim osobistym marzeniem jest umiec high-kick a'la Mirko. Niezaleznie w co oberwie przeciwnik i tak ma przesrane

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No każdy ma swoja koncepcje na temat kopnięc nie będe sie sprzeczał ktore sa najlepsze i czy sie poprzez nie wygrywa i czy sie je łatwo blokuje bo niby jak ktos kto sie na tym nie zna mozmi mnie przyblokowac jak sie bije nogami tak szybko jak rękoma a reki sie łatwo nie blokuje umiejętności i doswiadczenia mają duże znaceznie jednak no jak napisałem wyżej rózne są założenia róznych ludzi i sprzeczanie sie do niczego nie prowadzi ja wiem swoje Wy swoje i niech tak będzie jak mnie ktos przekona na realu że to co robie jest złe i sie przewioze na swoich umiejętnosciach to docenie to co mi pokaże osoba ktora wykazała luki w tym co ja potrafie :) no to na tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
Zmieniony przez - Riddic w dniu 2004-04-20 00:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
NINJAK- ale szpanujesz zdjeciem hehe :D no a w sumie racja... na ulicowe leszczyki to mozna stosowac bo jak sie na sile nie szuka fightow to trafienie na kogos kto sie zna na tych klockach jest rzadkoscia

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2204
Nogi w walce są bardzo ważne jeden low kik może przesądzić o całej walce
! jeśli walczysz w klinczu to świetne jest kolano ! Można też trzymać na dystans np. meageri !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
aaaa wy low kicki sadzicie na ulicy??to ktos to czuje????jak sie ostatnio bilem to skrecilem(chyba) sobie palec i tego nie czulem(dopiero po walce) a wy chcecie low kicki robic?myslicie ze to skuteczne na kogos wiekszego?

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki styl walki dla zgreda

Następny temat

chwytanie w Białej Podlaskiej

forma lato