SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i zaczynaja sie schodki...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
heh no ale nie moge
zrobie to dopiero jak bede juz po dietce coby moc pieknie napisac:
to okropny brzusio przed redukcja,ooooo a tutaj zajefajny szesciopaczek po....
to klata przed a ta po (tylko ciekawe ktora bedzie bardziej kobieca heheh)
no i tak dalej, no chlopaki badzcie wyrozumiali i dajcie mi szanse no to jak bedzie????
heh chociaz z drugiej strony jak zbiore pare slowek krytyki od specow to bardziej sie zmobilizuje hmm
pomysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dawaj juz teraz , bedziemy krytykowac ostro

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
brzuch #1 taki jest wypaśny [nie nawidze gdy kobiecie widac "kratke" ale oddzielenie m.prostych od skosnych no i widaoczn linia oddzielajaca "kostki"m.prostych wzdłuz pepka jest super P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Dobra chlopaki. koniec zartow,powiedzmy ze jak bedzie co pokazywac, to bedziemy pokazywac.
Poza tym wciaz czekam na slowa krytyki co do ujawnionych dotychczas czesci ciala, bo wlasnie w takim celu zostaly tu one zamieszczone...
ahia i jesio jedno pytanko- jestem wlasnie w trakcie ukladania dietki CKD
waga: 55
wsp akt: 1,2
no i wyszlo mi zapotrzebowanie 1425, (zostawic tak czy zaokraglic sobie do 1400?)


i czy mozna do dietki wlaczyc serek mozarelle ?
wyczytalam ze wiejski jest jaknajbardziej ok (ale prosze o potwierdzenie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Zostawa 1400 i obserwuj organizm. Ser mozesz dodac doiety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
ja tez tak chce wygladac......zazdroszczE!

p.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Domer dzieki

Patka - czego tu zazdroscic? jesio duuuzo duzo pracy przede mna. A co gorsze teraz dopiero bedzie pod gorke, do tej pory to byla zabawa

jak masz problem z ulozeniem dietki albo rozplanowaniem treningu to wal jak w dym - chetnie pomoge. Troszke samozaparcia konsekwencja w dzialaniu i sukces murowany. A tak na marginesie to z tego co w profilu wyczytalam to chyba nie narzekasz na nadmiar tluszczyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
oj wiem cos o tym bo mam pod gorke jus od jakiegos czasu:) najbardzoej zazdroszcze ci talii ktorej ja nie mam - ale taka juz moja budowa...jezeli chodzi o diete i trningi to jestem w najlepszych rekach:) ale dziekuje za propozycje

eh spac trzebga:) tylko jeszze wapno lykne:)

dobranoc:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
hehe czyli to ja ciebie powinnam o rady prosic nie omieszkam kiedy znajde sie w potrzebie
i oczywiscie powodzonka we wspinaniu sie pod ta gorke
damy rade
doblanoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no wiec, ehmm, tak... no wiec na zdjeciach brzucha widac jeszcze sporą warstwę tluszczyku, która jest zupełnie nie do przyjęcia u płci pięknej, z ramienia natomiast poleciało trochę tkanki zapasowej ale nie zostalo wiele mięśnia więc trzeba bedzie również na tym popracować jak z resztą partii to nie wiem, potrzebne by były zdjęcia %-

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie rezultaty daje spożywanie kozieradki??

Następny temat

!!!! DIETKA DO OCENY !!!!

WHEY premium