SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i zaczynaja sie schodki...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
heh sachem wrociles!!!! jupppi
NARESZCIE!!! bo juz sie zdazylam stesknic.
non i prosze jak zawsze niezawodny. Sa i slowa krtyki- szkoda ze moj fitness-club juz zamkniety bo z checia tam bym teraz pobiegla i popracowala nad moim otluszczonym mackiem i niedorobionym bicepsem...
wydrukuje sobie twoje slowa i bede czytala przed kazdym treningiem

heh poki co to narazie studiuje posta szeryfa Quazara o CKD coby wiedziec wszystko albo i jeszcze wiecej.
jestem na 87 stronie (jupii jeszcze tylko 3 x tyle) no ale DAM RADE (chociaz chwilami przysypiam tak panowie tam zamulali )
doetka powoli sie komponuje, wkrotce poprosze ekspertow o spojrzenie na nia waszym krytycznym okiem (okami? oczami?- whatever)


a tak na marginesie Sachem czy w ogole sypiasz czasami?
cemu jesio nie w lozeczku?
ja wlasnie sie tam udaje bo zimmmno strasznie sie zrobilo
grrrrr
doblanoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
no no kurka fajna figurka... bardzo ladnie Gratuluje i powodzenia.. trafilas w dobre łapki PAnowie flirciarze znaja sie na rzeczy

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
czasami sypiam

pa laseczki

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Brzuszek z boczku... ładne zdjatko...

Dobranoc flirciarzu

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
mhmm czy ckd da rade coz jesli tak zrobil bym tak : limit kcal 1200 ,120g bialka ,okolo 10-20g ww(powiedzmy 20g) i okolo 70g tluszczu.Polecam jesc tylko: odzywki bailkowe(najlepiej kazeinowe oraz mieszaniy kazeinowo,sertwatkowo-jajeczne),piersi z kurczaka,tunczyk z wody,warzywa,olej lnainy,oliwe z owliek.I tak przez okolo 3 tygodnie ,nastepnie ladowanie a pozniej ladowani co 7 dni,naladowaniu oparl bym sie o kasze,ryz,warzywa,carbo(odzywak weglowdanowa-maltodextryny i glukoza),platki owsiane,mleko,jogurty naturalne,ilsoc bilaka 120g ,ilosc tluszczy 30-40g ,ilosc ww okolo 600g.Przykladowy dzien(ponidzialek)

Pobudka
mieszanina kofeiny,zielonej cherbaty(egcg) i efedryny/l-thyrozyny (standartow 200m/200-400mg i dla efi 20mg(zaczyanmy od polowy dawki i1-3g l-thyrozyny

po 30 min Areoby 1h (tentno z zakresu 65-75%hrmax)

Po treningu areo 600mg wapnia

Po okolo 1 h posilek bailkowo-tluszczowy

witaminy,6g fish fat

po 2,5-4h kolejny posilek

mieszanina kofeiny,zielonej cherbaty(egcg) i efedryny/l-thyrozyny (standartow 200m/200-400mg i dla efi 20mg(zaczyanmy od polowy dawki i1-3g l-thyrozyny

Trening wypaljacy glikogen(okolo 90min)

Po 30 min po treningu posilek bialko-tluszczowy

po 2,5-4h kolejny posilek

kolejny posilek po 2,5-4h

I posilek na noc

1200mg wapnia

Tak by to wygladalo wlasnie trening depeltion (pon/wt) areoby od niedzieli do piatku ,ladowanie od wieczora piatku i cala sobote ,reszte info(trening,posilki w moim poscie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
qazik booomba:)

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
Taska- slowa pochwaly z Twoich ust to szczegolny komplement wiec dziekuje, obiecujac zarazem, ze wkrotce bedzie lepiej

heh czym ja sobie zasluzylam na taka hojnosc???
Przeciez Ty Quazar cala robote za mnie odwaliles i to jeszcze w czasie kiedy to ja smacznie sobie lulalam. THX, Jakos sie kiedys odwdziecze!!!

a czy CKD da rade to sama jestem bardzo ciekawa i juz sie nie moge doczekac poniedzialku kiedy to wreszczie ja zaczne (narazie jesio trwaja przygotowania psychiczne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
wybralam sie dzisiaj na zakupy sooplemencikow i tak:
- egcg
- omega-3
- calcium
- l-thyrosine
- vitamins i minerals
nabylam bez problemu

natomiast jak powiedzialam ze potrzebuje
- arsan
- tussipect
- ktorys z miejscowych spalaczy
to panowie sprzedawcy sie dziwnie na mnie popatrzyli i stwierdzili ze oni nie wiedza cio to jest (


Hehe w drodze do pracy sprobuje jesio szczescia w innym sklepie.

Quazar dodales mi jeszcze odzywki: bialkowa i weglowodanwa, jakbys mogl napisac dokladnie jakie (english please) to bylabym wdzieczna bo jak ja ide do sklepu i staje przed polka z setkami roznych odzywek to troche sie gubie i nie wiem cio wybrac (poza tym ja dziewica sprawach suplementacji
w sumie to mam o tyle komfort , ze nie mam jakichs szczegolnych ograniczen finansowych , wiec dawaj najlepsze jakie istnieje a ja sie w nie szybciutko zaopatrze


heh Taska, nawet nie wiesz jak wiele mi daje sama swiadomosc, ze w tej mojej walce panowie podrywacze sie mna zaopiekowali i wzieli mnie pod swoje skrzydelka... Teraz to moge juz tylko wygrac ...i to z klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2182
No tak tak wywineła sie ... ciekaffe ja sadze ze "podrywacze" by sie niepogniewali jak bys wyslala kilka zdjec "zza kulis"
no ale skupiajac sie na głownym temacie... to gdzie ty kurka wodna mieszkasz soorry lepiej ujme to tak "gdzie sie pytasz" ze sie ludzie dziwia... nio ale spoko
ja tez sie odchudzam na ckd rezultaty 0-owe bo to poczatek

Pozdroffka

[]----[]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
oj Pysio cos ty taki niecierpietliwy- fotki sa obiecane... ale w swoim czasie. Najpierw obowiazki pozniej przyjemnosci

heh, tutaj takich sklepow duzio wiec poszukam jesio ,moze poprostu nazywy mam nieprawidlowe (szczegolnie tych spalaczy- bo to takie dosc skompikowane)- "transdermale ab- solved" - tak sobie glowkuje ze to moze powinno byc "transthermale ab-solved" - bardziej z angielska brzmi, ale... no kulcze no idea
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie rezultaty daje spożywanie kozieradki??

Następny temat

!!!! DIETKA DO OCENY !!!!

WHEY premium