SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

No i znowu to CKD... Kilka pytań...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3997
hakunamatata przyjaciele!!!

W poniedzialek, niecałe dwa tygodnie temu rozpocząłem pierwsze ruchy związane z redukcją mojej wagi. Wyliczylem zapotrzebowanie kaloryczne, ilość białka, węgli itp. Ograniczam baardzo dużo produktów, węgle przede wszystkim okołotreningowe itd. Biegam co 2 dni, codziennie siłka + hyrotherm i a6w. Narazie nie widze wyników, pewnie jakieś tam minimalne ale są. Złapałem delikatną kontuzje mięśni przedramion, teraz cały tydzień odpoczywają, ale nie do tego zmierzam. Codziennie przeglądam forum i nie trudno było trafić na temat CKD. Zaciekawiło mnie to, chce sprobować! Wszystko już sobie wyliczyłem lecz mam kilka pytań, bardzo prosiłbym o rozwianie moich wątpliwości i ewentualną pomoc.

1. Czy "jazda" mózgu na ketonach będzie mi sprawiać problemu z nauką bądź czymś innym, np kickboxingiem (zaczynam od jutra)??

2. Chodzę do szkoły... Chodzi o drugie śniadanie, chętnie posłuchałbym waszych propozycji jak pogodzić z tym CKD, a konkretniej biega o jakieś ciekawe posiłki i rozwiązania...

3. Ćwicze na siłce, a właściwie ją mam (wydałem spooro kasy, teraz na wszystko mi brakuje:]) więc moim celem przy redukcji jest strata jak najmniejszej ilości mięsnia i tutaj pytanie o suple... Myślalem o białku aby dostaczać go codziennie w 100% i jakimś bcaa... wasze opinie?

4. Witaminy. Starczą jakieś zwykłe witaminki z apteki + jakieś OMEGA 3?? P.S. mam już thyrotherma więc o spalaczu nie mówie...

5. Wszelkie inne rady i krytyka mile widziana...

Jak sobie coś przypomne to dopisze, a tu daje moje obliczenia:

105kg x 24h = 2520kcal
- dzienne zapotrzebowanie

2520kcal x 1,2 - 3024kcal
- mnoże razy 1,2 - jestem średnio aktywny - szkoła. Mam swoją siłke i z areobami nie ma problemu ale wydaje mi sie ze 1,2 to dobre wspólczynnik

Białko: 2,2 x 105kg = 231g = 924kcal
WW: 30g = 120kcal
Tłuszcze: 3024 - 120 - 924 = 1980kcal = 220g

Jak ułoze diete to zaktualizuje.
Mamy czas do poniedziałku, bo własnie od niego mam zamiar zacząć... Pozdro :D

EDIT

Kurde, chyba powinienem dać to w odchudzanie, jeśli można to przenieście...


Zmieniony przez - djmatisse w dniu 2007-11-07 20:16:18

Zmieniony przez - djmatisse w dniu 2007-11-07 20:16:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3997
podbijam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
. Czy "jazda" mózgu na ketonach będzie mi sprawiać problemu z nauką bądź czymś innym, np kickboxingiem (zaczynam od jutra)?? // POCZĄTKOWO NAPEWNO, PÓŹNIEJ ZALEŻY TO OD PRZYSTOSOWANIA SIĘ ORGANIZMU. U JEDNYCH JESTY SUPER U INNYCH NORMALNIE A U JESZCZE INNYCH TRAGICZNIE. JA TOBIE POLECAM 10 WSKAZÓWEK ŻYWIENIOWYCH OPIERAJĄCYCH SIĘ NA DOSTARCZANIU WĘGLOWODANÓW OKOŁO TRNEINGOWO. CKD NIE JEST KONIECZNĄ A I NAWET NIE JEST NAJLEPSZĄ ALTERNATYWĄ DLA CIEBIE.

2. Chodzę do szkoły... Chodzi o drugie śniadanie, chętnie posłuchałbym waszych propozycji jak pogodzić z tym CKD, a konkretniej biega o jakieś ciekawe posiłki i rozwiązania... // SERKI WIEJSKIE , MIĘSA , ORZECHY , OLIWA , WARZYWA, SER ŻÓŁTY I WIELE INNYCH . ŁADUJESZ DO POJEMNIKA I JESZ.

3. Ćwicze na siłce, a właściwie ją mam (wydałem spooro kasy, teraz na wszystko mi brakuje:]) więc moim celem przy redukcji jest strata jak najmniejszej ilości mięsnia i tutaj pytanie o suple... Myślalem o białku aby dostaczać go codziennie w 100% i jakimś bcaa... wasze opinie? // NIGDY BIAŁKO Z ODŻYWEK NIE BEDZIE LEPSZE OD NATURALNEGO.

4. Witaminy. Starczą jakieś zwykłe witaminki z apteki + jakieś OMEGA 3?? P.S. mam już thyrotherma więc o spalaczu nie mówie... // WITAMINY MAXIVIT I OMEGA3 + OBOWIĄZKOWO WARZYWA , Z 200 GRAM DO POSIŁKU BĘDZIE OKEJ.

5. Wszelkie inne rady i krytyka mile widziana...

Jak sobie coś przypomne to dopisze, a tu daje moje obliczenia:

105kg x 24h = 2520kcal
- dzienne zapotrzebowanie

2520kcal x 1,2 - 3024kcal
- mnoże razy 1,2 - jestem średnio aktywny - szkoła. Mam swoją siłke i z areobami nie ma problemu ale wydaje mi sie ze 1,2 to dobre wspólczynnik

Białko: 2,2 x 105kg = 231g = 924kcal
WW: 30g = 120kcal
Tłuszcze: 3024 - 120 - 924 = 1980kcal = 220g

Jak ułoze diete to zaktualizuje.
Mamy czas do poniedziałku, bo własnie od niego mam zamiar zacząć... Pozdro :D

EDIT

// WYLICZENIA DOBRE. ZADBAJ O TŁUSZCZE NASYCONE JAK JEDNAK ZDECYDUJESZ SIĘ NA CKD CO TOBIE ODRADZAM.

Kurde, chyba powinienem dać to w odchudzanie, jeśli można to przenieście...


POLECAM TO => https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-11-08 22:55:06

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3997
okk... od tego posta troche o tym poczytalem, pewnie masz racje... narazie przejde na zbilansowaną zwykłą redukcję...
Dzięki rothen, jak sie zaopatrze w abona to masz u mnie soga

P.S. dzięki za przeniesienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczę od 2 miesięcy

Następny temat

Chce Spalic tłuszcz !! prosZE o Rady !

WHEY premium