SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon ENERGIZER

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Glutamina największe uzasadnianie znajduje tylko i wyłącznie po treningu, aminokwasy Bcaa są aminokwasami które bierze się około treningowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 623
a rano na czczo i tak samo bcaa może dorzucic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
możesz dorzucić jak najbardziej z tym, że lepiej jest tą porcje dodać do porcji przed i po treningu.
a z Rana białko lub Aminokwasy całodzienne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Dokładnie rano i na noc najlepiej brać Amino cało dzienne jak Amino Whey System,Bcaa przed i po treningu.
Wcześniej był problem z Glutaminą Ja stosuje rano na czczo i na noc co dzień a w dni treningowe dodatkowo po treningu,w okresie reżimu przed startem równiez przed treningiem.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 623
dam rano na czczo 5 kaps gluty i 5 kaps bcaa i dedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 623
mam jeszcze bcaa xtra to moze tez by było na czczo razem z ta glutaminom i bcaa anabolic system
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Białko pokarmowe wykorzystywane jest na potrzeby wewnątrzustrojowe najefektywniej wówczas gdy spożywane jest w obecności węglowodanów w stosunku 1:4, gdyż cukry dostarczają odpowiednią ilość energii na potrzeby przyswojenia białka, a także wzmagają wydzielanie insuliny, hormonu silnie anabolicznego, odpowiedzialnego między innymi za magazynowanie aminokwasów w mięśniach. Oczywiście utrzymujemy umiar w kontekście glikogenu mięśniowego względem kulturystyki. Wiadomo przecież, że w treningach siłowych glikogen mięśniowy nie jest najważniejszym substratem energetycznym a organizm korzysta efektywniej z systemu fosfokreatynowego.
Aby białko dostarczane w pokarmie mogło być wykorzystane na cele budulcowe, w organizmie musi być zapewniony odpowiedni dowóz energii. Z wielu przeprowadzonych badań fizykochemicznych wynika, że do syntezy 1g białka z aminokwasów dostarczanych wraz z pokarmem ustrój człowieka potrzebuje ok. 24 kcal energii (szerzej piszą o tym Gawęcki 98, Eksterowicz 88, Zając i wsp. 07, Ziemlański, Kącikowa 85 i wielu innych), które powinny być wykorzystywane ze źródeł niebiałkowych, czyli rozkładu cukrów i tłuszczów. Także, aby uzyskać 24 kcal trzeba minimalnie dostarczyć organizmowi 4g węgli (1g=około 4 kcal) i 1g tłuszczu (1g= około 9 kcal). Zbyt niskie spożycie substratów energetycznych np. węglowodanów powoduje, że szybciej zużywane są zapasy glikogenu w mięśniach i wątrobie, co w konsekwencji prowadzi do zwiększonego metabolizmu białek. Dodatkowo białko jest wyjątkowo słabym materiałem energetycznym, bowiem z 1g możemy uzyskać jedynie ok. 0,8 kcal efektywnej energii, która może być spożytkowana na proces wewnątrzustrojowych przemian. Wydajność energetyczna białka wynosi tylko 22%. Możemy z niego uzyskać trzykrotnie mniej efektywnej energii niż z węglowodanów i dziewięciokrotnie mniej niż z tłuszczów. W praktyce w znaczących ilościach przemianom energetycznym mogą podlegać tylko trzy aminokwasy: walina, leucyna i izoleucyna. Przyjmowanie aminokwasów jakichkolwiek rozgałęzionych, całodziennych, glutaminy nie powinno mieć miejsca na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 623
nitromaN A TE glutamine i bcaa co mi tam napisałes 2x5kapsulek do posiłku to maM BRAC DWA RAZY DZIENNIE TAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Zgadza się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 91
Ja połączyłem nitrobolon energizer + muscle juice + glutamina + aakg + napalm = pompa i pobudzenie takie że łoch :) może i to nie najlepsze połączenie ale mam 16 lat i sie dopiero uczę. A ćwiczę na suplach już 2 lata. Łapa z 38 na 40 bez problemu. Polecam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC TEAM TOUR - Cieśliński w COPA CABANA

Następny temat

GripeX

WHEY premium