SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon ENERGIZER

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
podstawy: Max Carb, Glutamina T6 (lub extreme - bardziej stabilna, lepiej przyswjalna)
do tego, jak Cie stac: BCAA Anabolic System.

Poza tym prawidłowa dieta i trening. Jeżeli są braki białkowe w diecie to oczywiście jakaś odżywka białkowa - ja osobiście polecam Nitroprogen - zróżnicowany profil białkowy i super smak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Dzisiaj miałem okazje testować 2 x butelki Nitrobolon Energized + 1 miarke później, musze powiedzieć, że razem miałem takiego buta na treningu i pobudzenie, że Szok, uznajcie to za pimp czy nie ale piszę Wam odczucia Myślałem, że to słabsze jest.

I Piłem IsoLate "Owoce Leśne" smakowały mi jak takie żelki malinki pokryte tymi słodkimi kulkami, 0 wzdęć szybko przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 623
mówisz ze to bedzie dobry wybór Max Carb, Glutamina T6 BCAA Anabolic System chodzi mi o to zeby był dobry efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Ja proponuje odpowiednią dietę. Reszta rzeczy będzie zależała od braków w diecie, po za tym nie podałeś również celu, wiele rzeczy można dołożyć do Nitrobolonu lecz tak jak pisałem wcześniej zależy to od celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 623
no chodzi mi zeby przybyło siły i nabrac na siebie masy ale ten zestaw co kolega podał wyzej bedzie dobry i zastosowac diete i bedzie jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
dobry efekt nie zależy od samych supli, jak nie zapierd.... na treningu, nie masz prawidłowo bilansowanej diety (przynajmniej tej okołotreningowej) to nie ma efektów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
Tak jak pisze Nitroman napisz cele, to jak wyglądasz - wówczas można mówic o prawidłowej suplementacji

Zmieniony przez - Matellka w dniu 2010-07-20 22:07:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Dusian masz najlepszych fachowców do dyspozycji więc nie wybrzydzaj tylko pisz o co Ci chodzi,jedz i ciśnij na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 548
Koncze opakowanie Cm3 180kaps co myślicie o tym żeby Nitro(X)PACK C-13 kupić. A może dokupić Cm3 i kontynuować cykl bardzo zadowolony jestem z tego są fajne efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Jeżeli jesteś zadowolony z efektów to dokup sobie jeszcze jedno opakowanie.Na mnie jeżeli coś działa to nigdy nie kombinuje i nie zmieniam na coś innego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC TEAM TOUR - Cieśliński w COPA CABANA

Następny temat

GripeX

WHEY premium