SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon 2 limited edition

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
Witam. Zaczolem cykl na nitro + mono, zaczolem od 15 g przed treningiem teraz biore jakies 30 g i ciagle nie odczuwam jakiegos pobudzenia, czy moge zwiekszyc dawke czy dopiero sie nitro rozkreca? (teraz drugi tydzien cyklu)
Dodam, ze moja waga w tej chwili to 60 kg (wazylem 65kg ale bylem chory, biegunka przewlekla i zjechalem na 56 kg) staz to 14 miesiecy.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
Witam ponownie i dziekuje bardzo za pomoc, chcialbym lekko tez zmienic posilki ale nie mam pomyslu na co:
chodzi o tunczyka - czym moge go zastapic? nie bardzo go lubie
jesli chodzi o sniadanie i o jajka - rodzice mi nie pozwalaja jesc wiecej niz 3 jajka na tydzien:/ twierdza, ze to jest nie zdrowie i nie mam sposobu jak im wytlumaczyc, ze jednak moge - czym moge zastapic?
kurczak - raz na dzien jest ok, jednak po treningu juz troche gorzej bo mama twierdzi, ze nie moge ciagle jesc smarzonego i jest to nie zdrowe, czym moge tez zamienic? Mama tez twierdzi, ze przez "tloczenie" (duzo wlasnie kurczaka itp) sobie uklad pokarmowy rozwalilem (a ja uwazam, ze przez ta serwatke:/) Proby watrobowe itp mam wszystko ok. Moje zapotrzebowanie to jakies 3,5k ,teraz moze 2,6k bo nie chodze na boks obecnie i planuje wrocic dopiero w styczniu. I jakie warzywa moge dodac - konkretnie co np. wy jecie albo co polecacie:P

Pozdrawiam

Zmieniony przez - ZiomHG w dniu 2010-08-27 13:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie będziesz miał pobudzenia po Nitrobolonie 2 bo nie zawiera on takich substancji jedynie co odczujesz doraźnie i od razu do Mega Spompowanie na treningu.

Jeśli chodzi Tobie pobudzenie to musiałbyś walnąć Nitrobolon Energized który w swoim składzie zwiera właśnie takie substancje pobudzające.

a wracając do twojego Nitrobolonu 2 to małą porcje przed treningiem walisz ja bym zwiększył do 20 gram przed treningiem.

A już w ogóle po takim czasie jak Ty ćwiczysz ważysz 60 kg ? ile masz lat ???

Zastanów się czy nie zainwestować w Gainera np. Mass XXL i jedzenie bo coś malutka waga a 2 lata stażu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
Nie wiem czy dokladnie przeczytales moj temat, przeciez napisalem powod spadku mojej masy. Drugie, to nie dwa lata a rok, trzecie biore przeciez 30g przed trenigiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Hej,


Jeśli chcesz pobudzenie wypij do Nitrobolonu 2 , Kawę na wodzie lub , energetyka albo zarzuć Power Guarane.

Z Gramami nie doczytałem,
a tam gdzie masz staż widziałem 24 miesiące a nie 14,

Przepraszam, mój błąd nie zauważyłem,

Ale 65 czy 60 kg to malutko strasznie nawet na 14 miesięcy - biegunka nie tłumaczy nic - odwadniasz organizm, więc woda wraca po czasie.
Skup się na jedzeniu załatw Gainera, a na reszte pytań już Tobie odpowiedziałem.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-08-25 14:11:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
jak najbardziej wiem, ze to malo ale zaczynalem od 56 kg czyli 9 kg od czerwca do maja nie uwazam za tak bardzo zly wynik. Oczywiscie, ze niestety biegunka przewlekla tlumaczy wiele - pokarm ktory dostarczalem przechodzil jak przez sitko - co powoduje utrate masy - a biegunka trwala 3 miesiace, co za tym idzie mniejszy apetyt. Nie mowie to o biegunce ktora trwa 1 dzien.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
30g to za dużo wystarczy 20g, nitro II nie jest na pobudzenie a na pompe, jak chcesz pobudzenie to nitro energizer lub life energgy/red faster.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
ZiomHG, a co było przyczyną dostania takiej biegunki ?

Bo może nie powinieneś stosować suplementów.

3 miesiące to bardzo długo i to tłumaczy taką wagę teraz to zrozumiałe, lecz jedno co mi nie daje spokoju to co mogło ją wywołać bo odrzucając infekcje, wirusy itp zostaje alergia pokarmowa i poważna choroba mukowiscydoza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
no to tak, jestem po kolonoskopii i wykryto tylko polipa oraz zapalenie jelita grubego + jakies mnogie grudki chlonne, ogolnie ciagle nie mam apetytu i wszystko mi sie odbija ale jest duzo lepiej. Podejrzewam helicobactera, gastrolog przepisal mi badanie na jakies przeciw ciala wczoraj je wykonalem wyniki maja byc za 3 tygodnie i mam sie zglosic z wynikami. A zaczelo sie od wykiwania mnie z bialkiem ostrowii wpc najprawdopodobniej jadlem surowa serwatke ale po tym nie mialem biegunek a twarde stolce potem trzy imprezy pod rzad i po ostatniej zaczela sie ostra biegunka i bol po prawej stronie. Wyniki morfologii itp mam bardzo dobre.. watroba tak samo, jedynie byla troche powiekszona ale badania w szpitalu nic nie wykazaly.. wiec nie jestem zdrowy w 100%

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
zapytaj lekarza ale sportowego czy możesz takie suplementy brać i pamiętaj lepiej dopłacić i jeść coś sprawdzonego.

z apetytem mógłbym Tobie polecić Dibencozide Force ale nie orientuje się już w tak poważnych sprawach.

Trzymaj się, zacznij jeść więcej i nie jedz śmieciowatego jedzenia ja ostnio zjadłem troche pasztetu to mnie brzuch bolał i ehheh się narobiło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2328
Ja bym na twoim miejscu po takiej chorobie odpuścił nitro, a zaczął nabierać masy, niekoniecznie czystej. Faktyko nitro 2 nie daje kopa,a pompa dobra. Tylko że musisz mieć tez co pompować. Proponuje gainera (nie narusza tak organizmu) szczególnie jak jestes po takiej kuracji. Zarzuć miche, dopij gainerem i jakieś witaminy, a potem nitro, zregeneruj organizm najpierw.

Powodzonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
apetyt mialem duzy bo duzo jadlem.. nie mam pojecia co mi jest i co sie stalo czy ta serwatka mogla miec te bakterie czy cos - nie wiem. Apetyt bedzie zwiazany raczej z biegunkami. Diete tez mialem wiec nie jadlem smieciowatego jedzenia. Licze na pamiec miesniowa..
Jesli chodzi o pompowanie to jak najbardziej jest i lapie w obwodzie jakies 2 cm (mialem 33 cm przed biegunkami teraz 31 a spadlem na jakies 29) pozdrawiam

Zmieniony przez - ZiomHG w dniu 2010-08-25 14:59:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski do martwych ciagów

Następny temat

Amino 6800 - kosmiczna technologia?? :)

WHEY premium