SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon 2 limited edition

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
ZiomHG zdrowia i wytrwałości życze jak masz chęć to poczytaj Definicja na NB2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Witam ZiomHG.

I. Posiłek
Płatki owsiane są ok, również 3 jajka, brakuje natomiast produktu o działaniu alkalizującym jakimi są owoce lub warzywa, dodałbym bym również z 2 łyżki oliwy z oliwek lub 2-3 orzechy włoskie.

II. Posiłek
Tutaj ta sama uwaga co wyżej

III.Posiłek
Tutaj natomiast brakuje tylko dodatku warzyw lub owoców

IV.Posiłek
Tutaj brak warzyw tylko i wyłącznie

V.Posiłek
Jeżeli po treningu wypijasz odżywkę węglowodanowo-białkową nie ma potrzeby dodawać do niej banana.

VI.Posiłek
Tutaj jak w większości brakuje warzyw

VII.Posiłek
Pamiętaj o warzywach

W większości posiłki są ok. braki wypisałem, jeżeli jesz warzywa oraz owoce w ciągu dnia i ich nie wypisałeś to wszystko w sumie gra, jeżeli obliczysz swoją CPM będziemy mogli sprawdzić ile kalorii spożywasz oraz czy nie ma ich zbyt mało lub za dużo.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4177
Witam ponownie i dziekuje bardzo za pomoc, chcialbym lekko tez zmienic posilki ale nie mam pomyslu na co:
chodzi o tunczyka - czym moge go zastapic? nie bardzo go lubie
jesli chodzi o sniadanie i o jajka - rodzice mi nie pozwalaja jesc wiecej niz 3 jajka na tydzien:/ twierdza, ze to jest nie zdrowie i nie mam sposobu jak im wytlumaczyc, ze jednak moge - czym moge zastapic?
kurczak - raz na dzien jest ok, jednak po treningu juz troche gorzej bo mama twierdzi, ze nie moge ciagle jesc smarzonego i jest to nie zdrowe, czym moge tez zamienic? Mama tez twierdzi, ze przez "tloczenie" (duzo wlasnie kurczaka itp) sobie uklad pokarmowy rozwalilem (a ja uwazam, ze przez ta serwatke:/) Proby watrobowe itp mam wszystko ok. Moje zapotrzebowanie to jakies 3,5k ,teraz moze 2,6k bo nie chodze na boks obecnie i planuje wrocic dopiero w styczniu. I jakie warzywa moge dodac - konkretnie co np. wy jecie albo co polecacie:P

Pozdrawiam

Zmieniony przez - ZiomHG w dniu 2010-08-27 13:53:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski do martwych ciagów

Następny temat

Amino 6800 - kosmiczna technologia?? :)

WHEY premium