SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon... skutki uboczne?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Hmm... zastanowie się jeszcze... poczekam na więcej opini.. zobaczymy co inni powiedzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 143
ja biore nitrobolon 2 treca + bialko + hmb + tribulon i powiem tak nitrobolon biore pierwszy raz efekty sa ale pojawilo sie krwawienie z nosa. nigdy nie mialem takiego problemu pojawil sie przy nitro , ale moze to tylko zbieg okolicznosci. ozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
bo trzech dniach stosując dawkę 15g ed wszystko ustąpi (problemy żołądkowe, zawroty głowy) pisze z własnego doświadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 448
Ja brałem Nitro I nie miałem i niemam żadnych negatywnych skutków jak do tej pory za to pozytywny był i to jaki. Włącza sie nieśmiertelność na treningu ciało sie napompowuje ostro i siła poszła mi max. A klega który miał krwawienie z nosa to pewnie przez to że przy nitro ma sie taki power że nie cały organizm go może wytrzymać trzeba sie hamować z obciązeniem :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78

nic nie daje takiej radości jak osiągnięty cel

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
patrzta na daty chłopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
siema:) mam 15 lat ,waże 82kg , ćwicze już około 1 rok.. Ile moge brać tabletek Nitrobolon 2 ?? bo na opakowaniu 3porcje po 4 jest napisane , ale to za dużo moim zdaniem , a nie chce nóg wyciągnąć:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Były jakieś cykle przed?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 603
Mój kolega z klasy I liceum po miesiącu ćwiczeń na sucho zaczął już brać nitrobolon + gainer. Jak to brał to rós w oczach, ładnie go napakowało. Ale jak przestał to po dwóch tygodnaich mięśnie miał duże, ale strasznie mu zflaczały, wisiała mu klata i strasznie przytył na brzuchu oprucz tego miał ogromne rozstępy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bulk + BCAA?

Następny temat

naNO Vapor & Storm

WHEY premium