SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niski wzrost w jakiej wadze (boks)?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 237 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4681
Widzialem duzo tematów które rowniez przeczytałem. Interesuje sie boksem który rowniez trenuje. Chciałbym sie spytac o opinie. Nie jestem wysoki bo to zaledwie 171/172cm wzrostu na czysto, jeszcze rosne ale napewno nie bedzie to duzo.Chciałbym zrobic wage i kiedys zaczac walczyc na zawodach dla fanu moze kiedys zawodowo, takie hobby. Interesowała mnie waga półciezka (81kg) i waga cięzka (91kg). Widziałem tematy gdzie ludzie pisza ze w ciezkiej sa konie po ponad 2m których było by mi trudno jak kolwiek podejsc bo pewnie z 2m zasiegu by mieli i musiałbym dystans skracac. Wiec pytanie brzmi waszym zdaniem jest sens ładowac sie w ciezka, czy lepiej zrobic na spokojnie te 81kg i zostac w pólciezkiej i tam sie szkolic do konca bo nizsze kategorie mnie nie interesuja ( za duzo doswiadczonych osób i zawodowych i freaków) wiec trudno było by sie przebic a w pólciezkiej nie widziałem zbytnio kogos mocnego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 250 Napisanych postów 793 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11206
Póki to są tematy amatorskie, to się nie nakręcaj. Gdybyś faktycznie brał się za to na poważnie, to będziesz miał trenera. I to z nim powinieneś obmyślać dalsze strategie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hej co prawda ja tutaj za bardzo się boksem nie interesuje no ale z tego co napisałeś i przede wszystkim opisałeś no to raczej przemawiała by za mną ta waga półciężka bo wiadomo gdybyś miał się zmierzyć z gościem który ma wzrostu 2 m no to masz zaledwie ponad 170cm no to jednak wasz zasięg ramion pozostawia wiele do życzenia tak więc tutaj na pewno ciężko by ci było z takimi zawodnikami się mierzyć chyba że masz jakieś inne atuty tak więc tutaj też pewnie jakieś planowanie strategii te kolega wyżej napisał praca z trenerem i to on by musiał decydować w którą stronę to ma iść no ale wg mnie i wg tego co opisałeś to bardziej przemawia tutaj waga półciężka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 237 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4681
Stójka i mocna szczeka to moje atuty. Mayweather 173cm i ma 50:0 a taki Tyson 178 walil ludzi po 2m
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 441 Napisanych postów 905 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10871
Niemam pojecia jakiej jestes budowy, przy 172cm wzrostu to nawet 81kg to bardzo dużo. 91 mozesz sobie totalnie odpuscic. Predzej bym Cię widział w sredniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 482
Ja co prawda startowałem w k1 i muay thai ale przy moich 175 cm -85kg bardzo dobrze mi się walczyło. Na zawodach byłem najniższy w tej wadze,ale jeśli walczysz dużo w zwarciu/półdystansie i nadrabiasz siłą to można przekształcić w atut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 441 Napisanych postów 905 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10871
Zawodowo cruiser to najmocniej obstawiona waga w kraju , 81 faktycznie niema jakis super kozaków, w amatorce troszke sie kategorie pozmienialy jest do 92kg jest tez nowa kat do 86 kg a 81 chyba zmienilo sie na 80 o ile dobrze pamietam? zrobiły sie troche roszady sporo ludzi z poprzedniego 91 i 81 przeszlo do 86 które jest teraz dosc mocne. także w 80kg przy tym wzroscie wygladałbys ok warunkami bo wiekszosc wysokich uciekła do 86
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parę pytan

Następny temat

Mental kickboxing porażka pierwsze zawody pomocy !

WHEY premium