SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nigdy nie bede Fit :(((( HELP!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 591
Minął ponad miesiac na diecie redukcyjnej.. ktora ulożylam wspólnie z wami a waga jak byla 82 tak jest 82 :( Przyznaje sie ze robilam sobie małe odstepstwa od diety.. ale rowerek 5xtydzień (0,5h) i długie spacery były caly czas, wiec dlaczego nie schudlam chociaz 2 kg? :( Jedyna różnica w mojej sylwetce jaka zauwazylam to to ze ogolnie wszystko "stwardniało".. jednak szkoda ze nie widac tego wizualnie ani na wadze :(.. czy powinnam obciac kcal? Moja dieta to 1800kcal, zostala zaakceptowana przez was i mysle ze jest ok. co robic?!? :(

Eh prawde mowiac nie powinnam tak bardzo narzekac bo dzieki temu ze pomogliscie ulozyc mi diete ustrzegliscie mnie przed przybraniem na wadze, 2 miesiace temu rzucilam palenie i dzieki tej diecie i wysilkowi fizycznemu wogole nie przytylam.

Co robic?? Obciac kcal do 1500?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
No jaja poniżej 45 g nie są skupowane bo mogą być od chorych kur



Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-03-05 13:39:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a wiec po pierwsze , brak trenignu siłowego jest powodem że nie jesteś zadowolona , mówisz ze waga została a lepiej wyglądasz , i co z tego że waga nie spadła ?? powinnaś się cieszyć poprostu mięśnie ważą więcej niż tłuszcz i twoja kompozyjca ciała się zmienia

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ponad lub tylko miesiąc
odstępstwa wyeliminuj
30min aero, stopniowo postaraj się zwiększać
zapisać się na siłownie nie możesz?
coś stwardniało więc postęp jakiś jest.
kalori bym narazie nie cioł skoro można zwiększyć aktywność

Rothen jak klikłem odpowiedz to nie widziałem jeszcze twojego posta

Zmieniony przez - _BIGuś_ w dniu 2006-03-04 12:01:42

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie ma problemu :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ależ jest
hrhr

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
"ale rowerek 5xtydzień (0,5h) i długie spacery były caly czas"

Sorry ale rowerkiem to sobie mozesz jezdzic rekreacyjnie. pol godziny jednostajnym tempem nic Ci nie da, strata czasu. Szczegolnie ze po pewnym czasie organizm sie przyzwyczaja. Ze spacerami analogicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
oj da ,da to dodatkowe spalone kcal spokojnie mzoesz wydluzyc do 60 min, pzaisz ise na silownie a co do odstepst nei wiem jakie byl ,ale raczej jak widac ci nie pomogly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 591
na rowerku wcale nie jezdze jednostajnym tempem, utrzymuje srednia predkosc 36km/h napewno jade tak zeby po 30 min byc naprawde spocona i te 30 min duzo mi daje. Chociaz faktycznie wiem ze musze zwiekszyc do 40-50min minimum. A jesli chodzi o inny wysilek fizyczny poradzcie mi prosze jak moze wygladac trening slowy w domu? Czy wogole mozna w domu go przeprowadzic.. ostatnio po rowerku daje sobie jeszcze 20-30 min na gimnastyke: przysiady, sklony, pompki, zwyklego rodzaju rozciaganie.. mam jeszcze handelki po 1kg.. musze je jakos wprowadzic. na regularne bywanie na silowni/arerobiku moge sobie pozwolic dopiero za miesiac, teraz chce jeszcze popracowac w domu. Bede wdzieczna za rady.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
wiec spokojnei odczekaj miesiac idz na silownie i zmien tez diete ,co do twojego pytania jazda z dana predkoscia nic nie daje(no zmiejsza bilans kcal) kluczem jest tento sa posty o odpwoiednim tetnie ,prosze zapoznaj sie z nimi ,mozesz tez pomyslec o dozucenia hiitu A pzoatym cholera ja nawet nei wiem jak wyglada twoja dieta i tak troche w proznie wale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 591
aha napisalam ze waze 82kg, przypomne ze mam 180cm wzrostu wiec nie jestem jakos monstrualnie otyla. Po miesiacu ćwiczeń schował mi sie brzuszek, tak jak mowilam ogolnie wszystko sie "usprawnilo/stwardniało" ale jestem dopiero na samiuskim poczatku do tego co chce osiagnac.. zastanawiam czy TRWALE zrzucenie okolo 12kg w 3miesiace jest morzliwe..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka na mase

Następny temat

Tribusteron 60 i 90 jaka wasza opinia

WHEY premium