SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowy problem,

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Siema, założyłem ten temat, ponieważ mam nietypowy problem, jak na faceta. Otóż... Mam dużą dupę

Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby miał tendencję do tycia, ale jestem typowym ektomorfikiem (ważę 88kg przy 191cm wzrostu). Ponadto jest teraz w okresie wytrzymałościowo-redukcyjnym, dietę trzymam praktycznie zawsze. Co więcej obawiam się, że to są mięśnie, a to mnie nie bardzo zadowala Próbowałem nawet nosić na treningi gacie wyszczuplające (i robię to do tej pory), ale mimo wszystko efektów brak.

Nie wiem jak się za to zabrać, dietę trzymam, już ponad 2 tydzień jestem w okresie redukcyjnym, a tam nawet cm nie spadł. Poziom tkanki tłuszczowej mam stosunkowo niewielki, kiedy mierzyłem ostatnio miałem 11,2%. Aktywność fizyczna też na wysokim poziomie (jestem siatkarzem więc mam 3x trening w tygodniu) oraz basen. Normalnie to mi ręce i witki opadają

Z drugiej strony może rodzić się kompleks, ponieważ od marca planuję masę, a nie chcę się ryć, że jeżeli złapie fatu, to pójdzie mi akurat tam.

Jestem w szachu... Co mam robić? Na jakich ćwiczeniach się skupić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
mateusz na foto tylko tak wygladam na zywca jestem chudy jak na tym zdjeciu a dupsko wywyzsza sie od calego ciala ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Cześć,

co masz robić ? Ćwiczyć, jeść i wysypiać się, obserwuj.

Jakie ćwiczenia wykonywałeś [szczególnie na nogi] ?

Może być to też budowa szkieletu/genetyka.




Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-02-13 20:13:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
mam podobny problem
typowy ekto waga 80 kg przy 184 cm a chudy jestem jak patyk,a dupe mam wielka i w pasie 89cm :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Przysiad przedni/tylni, martwy na prostych, martwy klasyczny, wykroki i chyba tyle. Bazuję na wolnych ciężarach. Szeroką miednicę mam, to fakt, ale na szerokość, a nie, powiedzmy, na grubość Ja akurat jestem w pasie wąski bo mam 82cm i komicznie to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Rozwiń skośne brzucha.

Przysiady ATG robiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Rozwijaniem poszczególnych grup zajmę się już podczas masy, teraz lecę treningiem FBW, gdzie co drugi trening trenuję brzuch, a na każdym robię przysiady, które go angażują. Tak, między innymi ATG robiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
mam podobny problem co ty:)
Tylko,że mi jeszcze rodzina to wypomina:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Mi koleżanki mówią, że mam dobrą dupę Ale co z tego, skoro ja się źle z tym czuję, ponadto jak z boku na siebie patrzę, to zmniejsza mi to optycznie nogi, a dwugłowy wygląda przy tym jak guz na nodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
o wlasnie,dupeczki mowia ze mam dobre dupke ale to wyglada komicznie.. caly szkielet chudy patyczek a w biodrach pas 90 i wlasnie ta miednica taka szeroka odstajaca.. ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ujmę to tak:

Wykroki - szczegolnie długie dobrze rozwijają posladki.

Przysiad ATG - dobrze rozwija posladki.

MC - posladki takze pracują [wydaje mi się, że w sumo najbardziej, w mc na 'prostych' tez dostają swoje].

Robiłeś więc dużo, żeby je rozwinąc.

Proponowałbym się przerzucić na przysiad przedni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Tyle, że u Ciebie sprawa jest prosta. Po cyfrach wnioskuję, że otłuszczony jesteś, kwestia odpowiedniej redukcji, z kolei u mnie jest chyba taki problem, że mam mocno rozwinięty mięsień

Taka głupia sprawa... Może spalić mięsień? Tylko w sumie, nie wiem jak go wyizolować, ale co mi dadzą w sumie przysiady przednie, jak już się rozwinęło to, co nie powinno

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2011-02-13 20:30:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 5x5

Następny temat

początek, pomoc.

WHEY premium