SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nietypowy problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 515
Mam dość nietypowy problem, mam dość dużą ilość tłuszczu na brzuchu, po bokach brzucha, na uda, na łydkach, i ostatnie najbardziej krępującej na klacie mam dość dużo, co mam zrobić jakie aeroby jaką częstotliwość, i jakie suple zastosować błagam pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 569
po pierwsze to co sie nasuwa i dobrze o tym wiesz to musisz ograniczyc jedzenie do potraw miesnych(beztluszczowych) wydaje mi sie ze latwo sie do tego zastosowac jedzac np tunczyka jest syty i wystarcza na dluga czesc dnia;) ...:]jezeli chodzi o trenin to obowiazkowo moim zdaniem z rana ,a jaki> to masz wiele do wyboru 6 weidera ja szczerze mowiac ja robilem i nie przyniosla mi rzadanych efektow a to dlatego jak sie okazuje ze nie wykonywalem ja dokladnie(chodzi o precyzje cwiczen)teraz mam inny trenin uwazam zreszta ze jest lepszy a to dlatego ze mam go na video dodaje motywacji przedewszystkim no i widac dokladnie jak masz wszystko wykonywac :]
jak tak bardzo bedziesz chcial moge ci go ewentualnie rozpisac ale mozesz sie zdecydowac na 6weidera pozdro..

Zmieniony przez - lampa1211 w dniu 2006-02-23 23:26:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
LOL! Tunczyk nie jest syty, ja sie robie po nim jeszcze bardziej glodny:P. Co do diety podstawowa zasada nie mieszaj tluszczy z weglami. Trening aerobowy najlepiej rano jesli mozesz. Wtedy sa niskie rezerwy cukrowe i szybciej zaczniesz spalac tluszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 515
a jakies suplemanty ewentualnie ?? mółbys mi rozpisać ten trening z chęcią spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 569
silver ja ciebie rozumiem sa rozne puszki tunczykajedna wieksze drugie mniejsze ja jem te wieksze:p:D pozatym ja zostane przy tym ze jest syty :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
co w tym nietypowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 143
- ułóż sobie dietę -500kcal i daj na forum do sprawdzenia

- aeroby najlepiej na czczo 30-45 min : bieganie,basen,stepper

- mozesz kupić sobie Thermo Speed, ja mialem zadowalające efekty

- trening siłowy bardzo wskazany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
500 kalorii ??? Człowieku, każdy ma inne zapotrzebowanie na kalorie - może najpierw zasugerujesz oszacowanie aktualnej kaloryczności diety danej osoby zanim zaczniesz obniżać ją do 500?

Mam koleżanki, które odchudzając się potrzebują około 1000, a ja kiedy zszedłem poniżej 2500 to zasłabłem na ulicy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 143
nie zrozumiales chyba:D ma sobie wyliczyc zapotrzebowanie a potem od tego odjac 500kcal jesli chce chudnac. nie radzilem mu dostarczac 500kcal dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 143
w sumie faktycznie to tak wyglada jak sie czyta, sorki moj bład. chodzilo mi oczywiscie o wyliczenie bilansu kalorycznego odpowiedniego dla jego aktywnosci i warunkow fizycznych a potem zmniejszenie tego zapotrzebowania o 500kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
A no chyba, że tak, za duży skrót myślowy, czyli to minus a nie myślnik ;)
Tom spokojny, bo się bałem, że z człeka nic nie zostanie, zwracam honor i pozdrawiam ;)

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie!!

Następny temat

Trening brzucha z jaką partią najlepiej?

WHEY premium