SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieszkodliwy przyrost masy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Witam!

Proszę o pomoc w doborze odpowiedniej odżywki na przyrost masy mięśniowej. Rzecz w tym, że ćwiczę akrobatykę, sztuki walki i co jakiś czas bywam na siłowni. Mam 179cm i ważę 65kg, chciałbym nabrać masy przy pomocy odżywek i diety (nie do końca mam czas i możliwości na profesjonalną dietę), z tym że chciałbym aby przyniosło mi to korzyści, a nie odwrotnie, ponieważ zależy mi na szybkości i gibkości tak jak jest teraz (i aby było jeszcze lepiej) lecz potrzebuję więcej siły no i polepszyć trochę ten swój wygląd bo 65kg to nie wiele, chciałbym dojść do około 70kg. Lubię biegać i dbam o dobrą kondycje i obawiam się trochę o to, że mogę to utracić bo jak widzę tych osiłków z siłowni, dla których pójście do sklepu jest męczące, już nie wspominając o bieganiu to odczuwam obawę (oczywiście bez obrazy to tylko taki mizerny przykład ale wiadomo o co chodzi).. co możecie mi doradzić może lepiej ćwiczyć dalej i nie myśleć o przyrostach ?

Czy przy robieniu masy utracę na rzeźbie bo nie chciał bym stracić tego co mam..

PS. Najlepiej coś z Trec'a ponieważ mam blisko sklep firmowy (zresztą chyba najlepszy w mej mieścinie).

Zmieniony przez - .Cube. w dniu 2009-03-04 20:10:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7006 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40837
Masz przynajmniej 15 kg niedowagi
DIETA.

Chce stanowić przykład, że wciąż można walczyć, wierzysz?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 323
Stosuje taką swoją domową dietę no i na razie przytyłem około 1,5kg ale chciałbym to wspomóc jakąś odżywką ponieważ uprawiam takie dziedziny sportów gdzie bardzo szybko spalam i waga powoooooli pnie się w górę ale to naprawdę powoli, a nie zawszę mogę się pilnować z dietą i bywało tak, że ważyłem 66/67kg i wystarczyło trochę nieuwagi i od razu 64kg..

Coś z Trec'a ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
musisz dobrac odpowiednią odżywkę- a skąd można wiedzieć czego Ci brakuje; suma sumarum i tak musisz sam to ocenić.

a w doborze nie bralbym az tak bardzo kwesti terytorialnej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łączenie CM3

Następny temat

GIANT MEGA MASS / MAGNUM 8000 albo XPAND ENERGIZE

WHEY premium