SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niemieccy producenci odżywek, opinie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Witam, od pewnego czasu mieszkam w Niemczech i chcę kupić jakieś odżywki, jednak nie mam pojęcia które z tutejszych firm są dobre, co prawda można trafić produkty OLIMPu TRECKa itd. ale ciężko i są dużo droższe niż u nasz. Więc mam pytanie, może ktoś z was miał do czynienia z niemieckimi odżywkami i może polecić jakąś dobrą firmę?

a i znalazłem też takie białka, co o nich sądzicie? bo cena jest niska więc mam obawy o jego gatunek
Activevites Multi-Kompo Protein C6
i M&E Protein F98 BW124

poprzedni temat został usunięty, dlatego zakładam ponownie (już bez podawania linków), bo nie zdążyłem przeczytać odpowiedzi

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-05-30 20:05:11

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
a dla mnie srednio lepszy jest. niektore smaki calkiem spoko, ale straciatella w porownaniu ze straciatella ultimata to porazka taka ze szok. smak zapach itd to jakby porownywac trabanta do s klasy. no inne porownanie mi nie przychodzi na mysl

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
odp z poprzedniego posta:

EmLow
No np. olimp to jest niemiecka firma, ale tych które podałeś nie znam. Na drugi raz podaj nazwy, bo wstawianie linków ibeja też chyba zabronione, tak samo jak i alledrogo .


szary89
25euro za 5kg białka <szok> 85g na 100
za taką cene to warto sprowadzić do polski, jak jakość jest OK

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3223
Multipower, ale jeśli w grę wchodzą koszta to raczej się nie będzie opłacać...

"the world will know that free men stood against the tyran, that Few stood against many..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Przyznam ze nawet nie wiedziałem ze Olimp jest niemiecki, to tym bardziej dziwne ze ich produktu w ich kraju są droższe niż u nasz, i rzadko spotykane.
Co do Multipowera to trochu drogi drogo wychodzi, a tym bardziej ze obecnie bez roboty jestem
Szary no właśnie szok, dlatego mam też podejrzenia o jego jakość, no ale chyba wypróbuje

TomQ-MAG dzięki za odp. z poprzedniego tematu.

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2011-05-30 20:42:28

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
jeszcze masz inkospor

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
niemcy to na dwoje babka wrozyla. niby maja wysokie standardy i wymagania, ale tam za stara technologie i najprostszy suplement musisz placic, a to dlatego, ze ten pracownik na linii produkcyjnej musi zarobic 4k ojro, a jeszcze licencje i certyfikaty kosztuja. czy to inko, czy multipower to i tak leci z jednego zrodla surowiec.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
z Inkospor miałem kiedyś mono, jeszcze w Polsce i nie za bardzo byłem zadowolony, z Vitalmaxa o wiele lepiej na mnie zadziałało

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Mono to mono. Może wtedy była to kwestia diety i treningu?
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
ema podbij na gg tez jestem w de i juz wiekszosc ogarniam, dam Ci namiary na fajna hurtownie itd... bialko tanie z hansaxsport ale smak sredni, najlepsze z best body nutrition ;] ale kosztuje sporo
13208717-gg
prosekto nie wprowadzaj ludzi w blad,
a to 4 k euro na miecha to juz nie wiem z kad wziales.
25euro za 5kg bialka, nie kupuj nic z firm xxx nie znaznych nikomu, sama soja, jak mowilem z najtanszych pewniakow hansaxsport.


Zmieniony przez - koksmox w dniu 2011-05-31 02:22:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
to przenosnia, ze w niemczech sa wysokie koszty. best body teraz pije. moze byc, ale nie jakastam znow rewelacja. normalna 75 koncentrat na pol z bialkiem mleka. jak ktos sie boi slodzikow to bez aspartamu. tyle

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze

Następny temat

Fitness Authority - Xtreme Creatine

WHEY premium