SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie za późno na jakieś sensowne wyniki?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
są zawodnicy co zaczeli trenować po dwudziestce i całkiem nieźle im idzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Ok, a czemu akurat mt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
IDZ NA KAZDA SEKCJE I ZOBACZ CO CI NAJBARDZIEJ PODPASUJE. JAKBYM CI NAPISAL ZE NAJLEPIEJ BYC ASTRONAUTĄ TO BYS ZOSTAŁ CHOCIAZ BY CI SIE TO NIE PODOBAŁO?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
To jeszcze jedno pytanie: można chodzić np na Muay Thai i Bjj albo Muay Thai i Capoeire równolegle czy to nie ma sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
A sw takie jak muay thai i capoeira się nie wykluczają ze względu na sposób walki zasady itp? Nie bedzie sie to później mieszało? W sensie że wole być super w jednym niż średni w dwóch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
idź na jakikolwiek trening zamiast marudzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
idź na normalne mucenie po mordach, a nie tam jakieś tańce ja bym brał boks, albo mt - no ale jeżeli Ty chcesz mieszać pare sportów walki, to bierz MMA - tam masz przekrojowy trening i nie trzeba tracić osobno forsy na osobne treningi w roznych klubach i wgle lepiej Cie naucza jak łączyć ze sobą różne sporty walki

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 87
Na razie będę chodził na bjj i judo - trener powiedział że na mma, mt czy nawet boksie 10 latki rozbiłyby morde :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
jak się boisz rozbitej mordy, to odpuść sobie sporty walki.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wielkosc worka

Następny temat

Do czego to służy?

WHEY premium