SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie sięgne :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5545
No więc ekhem witam wszystkich jak dawno nie byłem na sfd
jak dobrze że mogę wstawić znów obitą mordę
no wiec do rzeczy
witam wszystkich dziś na kickboxingu mieliśmy sparingi wszystko szło prawie jak po masełku jedynym mankamentem który strasznie mnie drażni od zawsze jest wzrost a co za tym idzie krótkie ręce
zasięg ramion nie pozwala mi na prawidłowe wyprowadzenie ciosu na twarz musze pomagać sobie nogami i przyblizać się ciągle wbijając się w przeciwnika który moze to wykorzystać odskoczyć w bok i sierpa zrobic lub front kickiem mnie chamować.Znacie jakieś dobre sposoby na to ? Wydłużyć sobie ręce ? to raczej odpada
może jakąś konkretną taktyke zaznaczam że mam 170cm a sparign z osobą 15cm wyższa jest już poważnym schodkiem do poknania
znaznacze również że masą za to nadrabiam wzros ( w sensie ogólnym ) no ale rade pozostawiam Wam jako wiem że znajduję się szerokie grono ludzi obeznanych w temacie
Pozdrawiam :) !

assalam aleykom

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5532
To juz jest naparwde zbyt wielka dysproporcja fizyczna

Pomimo takiej pzrewagi to było poprostu żałosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Musisz wykorzystywać to co Ci Bozia dała a nie narzekać na to że ktoś jest wyższy.
Mam tyle samo wzrostu co Ty a z wyższymi dużo lepiej mi się walczy. Rób sporo zejść na boki, ruszaj się na nogach. Nie walcz w dystansie tylko w półdystansie!
Gość Cię trzyma na odległość to normalne, dlatego zrób zwód z zejściem na bok i skracaj dystans jak tylko się da. Dodatkowo bij też na tułów a nie tylko na szczenę.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Jak ja na sparingu bije się z mniejszym od siebie tak o głowe to mam gorzej troche bo właśnie robi to co napisał Scorpion wbija się i w wątrobe.

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 932
Ehh mam podobny wzrost i jest mi ok .
Wiesz jak rób,
Dawaj noge do przodu przeskokuj cios i odskokuj gdy jako tako agresor ten wysoki trochę się rozluźni to low kicki w nogę I good :)

Nie od razu Rzym zbudowano .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ja jak sie bije z wyższymi to głównie kope - bo nogi mam dłuższe niż ręce
a jak już skróce dystans, że go sięgne rękami, to dopiero wtedy ide na wymiany

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5661
Mi dziś na sparingu gościu około 175 cm złamał nos także jakąś taktykę na mnie znalazł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Taktyka! To jest dla Ciebie najważniejsze, na każdego wysokiego jest patent. Mam kumpla, który trenował boks i ma te 170, zawsze powtarzał "im większy przeciwnik, tym głośniej pada". Jak bym go nie znał to bym mówił "taki mały to nic mi nie zrobi, ja taki wysoki 190cm zero szans" Ale chłop ma swoją taktykę, pięknie skraca dystans ładnie się chyląc + spory wykrok przednią nogą i leci piękny cios na ciało. Co potem ma swój efekt na przeciwniku. Najlepiej jak poprosisz trenera o radę jak podejść takiego wysokiego, w końcu trener to źródło wiedzy dla nas

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
ja mam 191cm a wole z wyzszymi walczyc bo maly zawsze sie gdzies tam zawieruszy czy cos i duzo strzałów na brzuszek leci a tego nie lubie dostawać wole rozdawać

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Ali gdyby tylko wysocy mogli wygrywac to np w boksie nie byłoby niskich. Tyson jakie ma warunki a co robil z kolosami ? Mial power w lapie technike szybkosc i dobra taktyke. Fedor w MMA jakie ma warunkie tez skutych kolosów składal. Tak jak kolega wyzej pisal pytaj trenera on ci najlepiej powie o co biega w walce z wyzszym. Tak samo niski wzrost jak wysoki ma swoje plusy i minusy. Moze Ludzie znajacy sie dobrze na rzeczy ci to rozwina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Fedor ma 183cm, to średni wzrost a nie niski

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Poza tym co poprzednicy mądrze napisali, zwłaszcza o półdystansie:

Musisz iśc w zwinność (uniki, zwody, okrązanie przeciwnika, ogolnie praca n óg) i szybkość. Masz krótszy ruch niż osoba o długich konczynach a więc i szybciej dociera on do celu, tylko musisz być w odpowiednim dystansie. Osoby niższe też są na ogół bardziej mobilne, wykorzystaj to. Atakuj też niższe partie, będzie wygodniej niż doskakiwać wciąz do bużki

Zmieniony przez - searme w dniu 2009-10-21 14:55:24

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ilość treningów muay thai

Następny temat

Trening na siłowni

WHEY premium