SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie odpowiadanie na posty!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nie moglem jakos znalezc dokladniej odpowiedzi na swoje pytanie gdyz ono jest bardziej szczegolowe i wymaga glebszego zapoznania sie z tym tekstem

I widzisz. Sam sobie przeczysz. Jeśli wymaga głębszego zapoznania się z tekstem to w czym problem?? Masz czas na zakładanie głupich postów to masz czas na "głębsze zapoznanie się z tekstem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
Wiesz co?? To jest tak jak z wierszem. Jest w nim ukryty np. pewny moral ale nie jest doslownie napisane jaki. Trzeba sie domyslac i czytac go kilka razy zeby zrozumiec i znalezc odpowiedz.Tak samo jest z tym tekstem... NIE MA W NIM DOSLOWNEJ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIE!!...a to przeciez nie wiersz. Tekst jest za ogolny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
To straszne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18754
Shadi22 co ty sobie myślisz?
Zalogował się ot Pan na sfd i... pomagajcie mi... pomagajcie...
pomęcz się sam najpierw ;]

Nie jesteś klientem w sklepie
ani gościem na balu ;]

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 470 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6629
To caritas ?? Mamy jakiś zasrany obowiązek odpowiadać na każde pytanie nawet gdy już odpowiadaliśmy na nie iles tam razy? Przepraszam panicza, powinismy zrezygnowac z życia prywatnego i zawodowego i cały czas odpowiadać na wasze pytania mimo że były poruszane setki razy i korzystając z wyszukiwarki można znaleźc odpowiedź w 10min....powiniscie sie cieszyć że wogule ktoś za darmo poświeca dla was swój czas...jak sie nie podoba to opusc forum i zatrudnij sobie osobistego trenera, dietetyka itd...i jeszcze jechać znawców i adminów??? Bana mu!!!

http://r8.bloodwars.interia.pl/r.php?r=23409  <---fajna gierka przez przeglądarke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
Dobra dobra... Przepraszam moze troche mnie ponioslo. Wybaczcie... Nie macie obowiazku odpowiadac na wszystkie posty to prawda. Widzialem niektore pytania sa beznadziejne... Wspolczuje. pozdrawiam. Dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
emes7.


Dokładnie.
Nam za pomaganie nie płacą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 410
HadesZiom! A kto mialby placic tobie za pomaganie?? Patrzac na twoj profil raczej sie nie nadajesz na eksperta...Brak Ci doswiadczenia. Marny staz i wyniki.. Nie wiem dlaczego sie odzywasz w tej sprawie.....Masz najmniej do powiedzenia. Nie bedziesz mnie pouczal. Przepraszam reszte forumowiczow za moje zachownie Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Spokój !!!!

Nie obrażać nikogo!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING W 5 DNI

Następny temat

PRIORYTET KLATA!!!

WHEY premium