SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niby wiecie ale nie wiecie.....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 214 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4304


Niby wszyscy wiedza ale tak naprawde nikt nie zdaje sobie sprawy!!! Nie wiem jak przekonywac ludzi do tego zeby cwiczyli tylko i wylacznie na odzywianiu. Dazycie w wiekszosci do jak najwiekszej masy przyrostow sily itp. Lecz po co?? I tu wlasnie jest odpowiedz tylko po to zeby sie podobac teraz, zeby imponowac teraz. A co bedzie za 10-15lat??? Niektorzy odpowiedza ze nic sie nie zmieni ze dalej bedziemy cwiczyc. Gowno prawda 95% ludzi ktorzy teraz wala w siebie SAA za 2-5 lat nie bedzie juz chodzic na silownie( mozliwe ze nawet szybciej zrezygnuja z silowni) i zacznie sie wtedy rzecz nieunikniona a wiec spadki. Mowicie ze teraz na cyklu robimy mieso. Jakie mieso panowie??? Miesa to robi sie bardzo dlugo a nie przez 1-2 miesiace. Do tego ta masa. W****iaja mnie Ci mlodzi d****e chlopak ma 18-19 lat wazy juz prawie 100kg i swiruje ze ma 40-42 w lapie ale czego masz 40-42 w lapie?? Wody i tyle!!! Sprobuj nie cwiczyc to zobaczymy ile Ci tego miesa zostanie!! Nagle zobaczysz ze robi sie z Ciebie kolunio 80 kg i do tego 34-36 w lapie to maks jaki Ci zostanie "pompowancu".Ja wszystko rozumiem to teraz modne ale bez przesady. Tak samo nasi tutaj znawcy nie chce sie z wami klucic ale co byscie nie brali to tylko w malym stopniu hamujecie te tak straszne skutki uboczne!! Mowicie ze "nic mi sie nie dzieje, wszystko lux i jaka sila" dobra,dobra organizm powoli wszystko w sobie kumuluje i teraz nic sie nie odzywa ale poczekamy troche a wtedy zacznal sie bole. Mozecie negowac to co napisalem ale mam starszych kumpli i widze co sie z nimi dzieje. Tez uwazali sie za znawcow!! Brali "osloniki" i te sprawy ale juz powoli zaczynaja sie ich problemy ze zdrowie:( To jest tylko dobra rada!!! Nie bierzcie SAA nawet najmniejszych dawek i "niby" najmniej szkodliwego SAA. SAA to SAA i nic tego nie zmieni. Jesli naprawde kochacie silownie i cwiczenia tak jak niby sie upieracie to bedziecie cwiczyc na dietach lub jeszcze suplach ale nigdy na SAA. Najlepsza jakosc miesni i najbardziej trwala jest na diecie dobrze dobranej. Pozdrawiam i sklaniam do przemyslenie sobie tego raz a dobrze i podjecia decyzji nie ma sensu psuc sobie swiadomie zdrowia!!!

Daleko od bezczynnosci!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 480 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5021
no nie jest to zbyt fajne jak patrze na to z perspektywy czasu,silownia byla dla mnie wszystkim i pomogla mi rozwiazac wiele problemow ale wiem ze przerodzilo sie to w chorobe.teraz dalej cwicze i nie powiem bo czasem mam straszna chcec zrobic cykl i wrocic do dawnych wymiarow lez zdaje sobie sprawe z tego ze to bedzie chwilowe,obecnie silownie traktuje jako dodatek lub uzupelnienie do zycia, a nie jako zycie...

Podsłuchy, Kamery, Lokalizatory

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jesteś zajedwabisty !

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13582
wywalcie go

Pozdrawiam wszystkich VTEC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68548
Arveg na MODA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 491
to ten Twoj kolega na tym zdjeciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 476 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2039
Co Wy kurfa chcecie od chlopaka ?? Swinie zalane woda ?? Co ??

Tosh to jego zdanie - i np. mnie przekonal - nigdy wiecej SAA !!!!



















































-=EUROPE ARENA PHARM=-

Juz wkrótce Hipretrofia w Pl =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4131
j/w

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Wszystko ładnie, pięknie... aaa co jeśli dla kogoś zdrowie się nie liczy?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
Uriel a dla Ciebie sie liczy zdrowie :> ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4207
Arnold całkiem nieźle (zdrowo) wygląda jak na jego wiek (>55?) na tle innych ludzi w jego wieku , chodzi mi o zdjęcie po prawej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
wklejałem to już z rok temu, potem autor się przyznał że to fotomontaż.

Jak lubisz takie obrazki to masz ich pełno w archiwum kuluurystyki

np: https://www.sfd.pl/temat162795/ 

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie winko polecacie obecnie ???

Następny temat

Co z tym strzałem?

WHEY premium