SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niby wiecie ale nie wiecie.....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020
rozumiem <wy******lil>

siea wiea....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Malo kto znajdzie na tym forum prace, ktora pozwoli mu laczyc swoja pasje z zawodem. Niektorzy "zgubia" pasje po drodze z powodu zdrowia, czasu, priorytetow - wielu bedzie musialo decydowac - film... sen... reprodukcja... silnia...

Na forum sie jednak zyje od treningu do treningu. Malo kto tu w ogole skonczyl 21 lat - i jesli ktos chcialby Ci kiedys przyznac racje - juz go tu i tak nie znajdziesz.

100 pompek lepiej zrob =)

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
"Malo kto znajdzie na tym forum prace, ktora pozwoli mu laczyc swoja pasje z zawodem. Niektorzy "zgubia" pasje po drodze z powodu zdrowia, czasu, priorytetow - wielu bedzie musialo decydowac - film... sen... reprodukcja... silnia... "

ZYCIE

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
Jak ktos chce szukac parcy to niech idzie na forum o pracy.
To jest forum o sterydach dla ludzi co je zazywaja.
I tak qrwa mam prace , chodze do szkoly .. i silka jakos narazie nigdzie nie znika .. chodz chodze na nia od kilku lat i napewno dalej bede chodzil.
A i mam wiecej niz 21 lat.
Wiec Artlite ----> wyp*****laj

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
jeszcze jeden taki text do arta i bedzie osobisty w.p.i.e.r.d.o.l polaczony z gwaltem analnym



art jak tam zdrowko???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1976 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8020

siea wiea....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Ej dzieci dzieci. 2h temu widzialem typa w worku plastikowym leżal na 3 pasmówce - reka mu tylko wystawala - obok niebiescy ustawieni w poprzek, niebieskie koguty, karetki... itepe...

az mi sie niedobrze zrobilo.

******licie smuty o koksach a kazdy dzien to walka z zyciem. Ja ma swoj indywidualny stosunek do faramkologii. Neguje ludzi zazywajacych sterydy w celu szybkiego wykwitu w drodze na piedestal tylko czego?

Half Killah widze, ze okropna zajawke zlapales... i teraz nic tylko silownia, silownia i silownia... spox ale jak juz mowisz, ze bedziesz bral ciagle to cos jest nie tak. Tego nie mozna uogolniac. Masz swoje 5 minut (zalezy czego dotyczy) - decydujesz sie na konsekwencje az tym zwiazane i kita. Niezaleznie czy beda to wyscigi Moto GP, Formula 1, czy skoki narciarskie - czlowiek nie jest ze stali/blachy ze sie da wyklepac.

Zanim cos zaczniecie robic to nalezy sie skupic na malej a jakze duzej refleksji co chce robic i co w zwiazku z tym musze przedsiewziac...

Chodzenie na silownie nie musi sie skupiac wokol AAS, odzywki, suplementy to tez chemia. Do autora... badz bardziej tolerancyjny... na kreatynie tez mozesz sie przejechac...

Za 10-15 lat to kazdy z nas moze lezec w piaskownicy, moze cieszyc sie wspanialym zyciem, praca rodzina, uprawiac pasje.

Ja tu nie bede pisal jak to koksy ryja, bo mnie to gowno obchodzi. Bedziesz mlody i glupi zdechniesz, bedziesz stary i madry tez zdechniesz.

A tak naprawde najpierw trzeba byc mlodym i glupim zeby stac sie madrym i starszym.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
uri znowu piles???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nic nie pilem... juz bardzo dawno, a co?

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie winko polecacie obecnie ???

Następny temat

Co z tym strzałem?

WHEY premium